Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jo osztalykozossegek vettek...

Jo osztalykozossegek vettek korul tanulmanyaid soran?

Figyelt kérdés
Altalanos, kozepsuli, egyetemen szaktarsak.

2016. jún. 15. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban igen, aztan nem, nem, első szakomon mérsékelten de otthagytam, utána nem es most mar talán igen de nem volt mar kedvem ujra barátkozni is részemről ez is negatív, de itt rajtam múlt nem a közösségen...
2016. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Inessential ***** válasza:
75%
Részben..
2016. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovoda meg also tagozat f...sza volt, a tobbit inkabb ne emlitsuk
2016. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda és általános iskola végig pokol, középsuli első éve is, ami utána volt annál jobbat nemigen kívánhattam volna úgyhogy annak az utolsó 4 évnek azért örülök
2016. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban jó volt hiszen csak 8 évig vagy együtt egy megszokott közösségben ( legtöbb esetben ) De a gimiben? Hát...nem igazán. Mindenkinek meg volt a saját baráti köre. Mindig tudta mindenki bántani és zaklatni a másikat. A lányok kora érőek a fiúk meg hát a többség nem. így a fiúk a szünetekben csak fociztak a teremben vagy a tükőr előtt álltak és gyönyörködtek egymásban. A lányok egy része már kész felnőtt volt ők maguknak külön mentek a 30-25 éves pasiukkal viberezni még az órákon is míg a többi lány megpróbáltak más kisebb csoportokba különödni. És a különbségek miatt bántotta mindenki egymást. Én most végzek a gimiben és barátokra és ellenségekre is találtam.
2016. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általános elég jó volt. Legalábbis az alsó tagozat és az utolsó két év. Az 5. és 6. osztályt nem igazán szerettem.

Középsuli nem annyira, klikkes és unalmas osztályom volt.

Egyetemig még nem jutottam el.

2016. jún. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem,nem jó.
2016. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem, en voltam a jó, aki körbevette az osztályközösségeket
2016. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Mindig betaláltak a negatív emberek, akik csak a másik szekálásával voltak elfoglalva. Valamiért vonzom ezeket, pedig nem vagyon nagyok nagypofájú, hogy kiérdemeljem ezeket a cseszegetéseket. Érdekes módon volt egy másik osztálytársam is, aki szintén csendes volt, de őt sohasem zrikálták. Érdekes dolgok ezek.
2016. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*nem vagyok nagypofájú
2016. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!