Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jo osztalykozossegek vettek...

Jo osztalykozossegek vettek korul tanulmanyaid soran?

Figyelt kérdés
Altalanos, kozepsuli, egyetemen szaktarsak.

2016. jún. 15. 22:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem. Általános iskola alsó tagozat még jó volt, akkor kevesebb hátsó szándék van az emberekben, hiszen még tényleg gyerekek. Bár már akkor is kiütközött, hogy gyengébb és csendesebb voltam másoknál, de annyira nem piszkáltak miatta. Aztán felsőben megváltozott a helyzet, akkor valamiért mindenki úgy érzi, hogy ő milyen nagy és erős, és elkezdtek piszkálni mert az menő. De szerencsére vége lett. Középiskolában az első év volt a legrosszabb. Volt egy srác aki folyton baszogatott és a többiek csatlakoztak hozzá. Aztán folyamatosan perifériára kerültem, nem igazán vettek észre, nem volt egy barátom se, mert másokhoz verődtek, a "menő srácokhoz". Utána 3-4. évre sikerült egy viszonylagos baráti társaságot kerítenem magamnak, lett egy párom kb a 4. év felénél, azóta is együtt vagyunk. Most egyetemista vagyok, most végeztem a 2. évemet. Ég és föld a különbség. Végre jó érzés értelmes, felnőtt emberekkel együtt lenni, tanulni, bár itt is vannak gyerekes, tini korban megmaradt emberek, de semennyire sem érdekel. Kialakult egy jó baráti társaság, együtt készülünk vizsgákra, néha összejárunk, bátorítjuk egymást, segítünk egymásnak. Végre értelmes emberek vesznek körül.
2016. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!