Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki nem köszön meg egy...

Ha valaki nem köszön meg egy fontos ajándékot, ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Volt egy számomra szülőként nagyon kedves pedagógus, akinek búcsúzáskor szuper, de tényleg szuper ajándékot adott az egész csoport. Olyat, amibe sok energiát fektettünk, főleg én, mert én voltam a fő szervező. Mikor átadtuk neki nem szólalt meg. Nem kellett átvennie, mert nagy tárgy, odavezettük, ahol le volt téve. Nem szólalt meg, nem köszönte meg, és ami a legrosszabb, le sem guggolt a tárgy mellé, hogy megnézze. Én gyakorlatilag sírva eljöttem. Azóta egy kolléganője mondta, hogy neki mesélte, hogy nagyon örült, és pontosan eltaláltuk, mire vágyott, de nekünk azóta sem köszönte meg, pedig van közös levelezőlistánk, ami még él. Ti hagynátok az egészet? Megemlítenétek neki egy mailben, hogy ez nektek nagyon fáj és nem értitek a viselkedését, hogy miért maradt el a köszönöm? Ha megemlítenétek, mit írnátok, hogy mondanátok el?

2016. jún. 18. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet egyik legfontosabb alapszabálya (vigyázat, óriási közhely következik): Ne legyenek elvárásaid, és akkor mindig csak kellemesen fogsz csalódni.
2016. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hmm jó vicc.:D én örülök hogy megszabadultam a sok ,,kedves" tanrától :D
2016. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!