Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet még esélyem megismerni?...

Lehet még esélyem megismerni? (Többi lent, kicsit hosszú de, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

16F

Nagyon nagyon tetszik a lány, ő egy olyan lány amilyennel a mai világban nagyon ritkán találkozik az ember, Facebookon ismerősöm úgyhogy nagyjából tudom milyen, miket szeret

Személyesen még nem beszéltünk

1x írtam rá még régebben de nem túl jól sült el

Na szóval...a városban szoktam látni valamikor de sose köszönök neki

Előtte mindig az van hogy bátorságot merítek aztán mikor a közelbe ér annyira megijedek hogy rá se merek nézni, másfelé tekingetek, miközben elmegy mellettem természetesen engem néz:(

Legutóbbi szülinapja alkalmából ráírtam hogy boldog szülinapot, vissza is írt hogy köszöni, de ez azok előtt volt hogy láttam volna élőben, de ő az én születésnapomra nem küldött ilyet.

Attól tartok hogy megvan rólam az első benyomása...meg is értem:(

És még attól hogy ha veszem a bátorságot és ráköszönök élőbe de ő nem köszön vissza

Ha köszöngetek neki, egy idő után odamegyek hozzá beszélgetni szerintetek van még esélyem megismerni???



2014. júl. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, valószínűleg azt sem tudja, hogy a világon vagy:D
2014. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2014. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozza
2014. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért ne lenne?

Gyűjtsd azt a bátorságot és köszönj rá nyugodtan :). Szerintem kicsit felfújod a dolgot, nem kell ennyire ráparázni. Előbb találd ki mit fogsz csinálni miután ráköszöntél, mit akarsz neki mondani, esetleg milyen ürüggyel szólítod meg és nem lesz gond.

Hajrá!

Nem hiszem, hogy haragszik rád, de ne csináld többet, hogy nem köszönsz, ha téged néz, mert jó eséllyel tudja, hogy ki vagy és a végén még bunkónak fog nézni.

Látszik ám valakin, ha épp direkt nem akar odanézni, másfele eltekintget, az meg aztán főleg, ha közben a szemed sarkából figyeled, hogy ő néz-e.

Szedd össze magad és először legalább köszönj, ha látod, aztán később jön a bátorság :).

2014. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!