Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy utálhat valaki akinek...

Hogy utálhat valaki akinek sohasem ártottam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal régen nagyon jóban voltunk, aztán az évek alatt elkeztünk másokkal barátkozni,és valahogy elkerültünk egymás mellől de attól még ugyanolyan jóban voltunk.

Legalábbis idáig azt hittem, de pár hete megtudtam egy másik osztálytársamtól hogy a csaj utál engem.És fogalmam sincs miért de ez borzalmasan rosszul esett.Nem is tudom melyik része,hogy a hátam mögött mondta, hogy emellett a mai napig jópofizva jön oda hozzám mintha minden a legnagyobb rendben lenne, vagy hogy én az égvilágon semmit nem ártottam neki, egy rossz szót nem mondtam neki se a háta mögött se a szemébe.

Persze, tudom hogy nem szerethet mindenki akármit is teszek, de én valahogy hozzászoktam hogy mindenkivel jóban vagyok akivel beszélek, akivel nem az meg nem is érdekel.De még mindig nem tudom felfogni:/ Mit árthattam neki? Kérdezzem meg csak úgy? Mi van ha letagadja hogy mondta?

17/l



2016. jún. 20. 20:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja hogy te feltételezed, hogy emberek képesek megsértődni egy anonim oldalon totálisan ismeretlen emberekre... Ooh, én kérek elnézést, tényleg nincs miről beszélnünk. :D
2016. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azért csak te pattogsz itt ,mint kecskeszar a deszkán a szánalmas hímsoviniszta szövegeddel, amit a feminista szakkörön tanítottak.
2016. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű és bunkó vagy, aki az egyszerű bunkó faszik társaságát kedveli. Nem kell ezt túlbonyolítani és ideológiát gyártani mögé.
2016. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Bunkó vagyok? És ezt miből szűrted le?:D

Csak mert én nem érezm magam annak.

2016. jún. 27. 18:40
 25/28 A kérdező kommentje:
*érzem
2016. jún. 27. 18:56
 26/28 anonim ***** válasza:
Már le is írtad az okát...
2016. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok; a 9. válaszban írtad le az okát
2016. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ez nem valami erős érv, még mindig nem értem miért vagyok bunkó.
2016. jún. 29. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!