Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy utálhat valaki akinek...

Hogy utálhat valaki akinek sohasem ártottam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal régen nagyon jóban voltunk, aztán az évek alatt elkeztünk másokkal barátkozni,és valahogy elkerültünk egymás mellől de attól még ugyanolyan jóban voltunk.

Legalábbis idáig azt hittem, de pár hete megtudtam egy másik osztálytársamtól hogy a csaj utál engem.És fogalmam sincs miért de ez borzalmasan rosszul esett.Nem is tudom melyik része,hogy a hátam mögött mondta, hogy emellett a mai napig jópofizva jön oda hozzám mintha minden a legnagyobb rendben lenne, vagy hogy én az égvilágon semmit nem ártottam neki, egy rossz szót nem mondtam neki se a háta mögött se a szemébe.

Persze, tudom hogy nem szerethet mindenki akármit is teszek, de én valahogy hozzászoktam hogy mindenkivel jóban vagyok akivel beszélek, akivel nem az meg nem is érdekel.De még mindig nem tudom felfogni:/ Mit árthattam neki? Kérdezzem meg csak úgy? Mi van ha letagadja hogy mondta?

17/l



2016. jún. 20. 20:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Pedig tényleg unszimpatikusnak tűnsz.


"Hááát, nem is tudom, miért utál, én csak okos vagyok, meg sovány, meg mindenki rám veri."


Ráadásul ez a "megszoktam, hogy mindenkivel jóban vagyok"... ugh, az ilyen hercegnőcskék soha nem bírják, ha nincs a talpuk nyalva.

2016. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért utolsó, de még is mit csináljon? :D

Szarjon bele ő is a tanulásba, hogy a "barátnője" nehogy kiakadjon rá a jó jegyei miatt?

Vagy valamilyen csoda folytán változtassa meg a génjeit, mert a barátnőjének nem tetszik a testalkata?

Meg azzal a fiúval is mit kéne csinálnia, nem a kérdező tehet róla, hogy tetszik neki xDDD

2016. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
10- eske drága ,akkor én egy hímsovimiszta nő vagyok :DD Pedig a tények makacs dolgok..A nőknél 2 óra alatt kialakul a nagy barátság , visítoznak együtt mint a kiborult csibés kosár, aztán két hét múlva már kígyót békát kiabálnak egymásra, no meg leginkább egymás mögött kavarják a fekáliát, közben bájvigyorral teszik az ártatlant.És a végtelen irigykedés ami e mögött van.
2016. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
33%

12-es, itt nem az a baj, hogy jó tanuló meg jól néz ki, hanem ahogy előadja magát. De ha nem akarod megérteni, nem muszáj.


"Mi lehet a baj velem? Igaz, gyönyörű vagyok, tökéletes, irigylésre méltó, és szerény."

2016. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Szerintem is vannak női barátságok amik egy életen át kitartanak.Persze vannak lányok akik olyan barátok mint akit te is leírtál de nem szabad általánosítani, nem csak a férfiak tudnak jó barátságokat kialakítani:)


Sajnálom hogy ennyire unszimpatikus vagyok neked, bár nem értem miért vagy rám így kiakadva.

Sosem szégyelltem hogy tanulok, a külsőmön nem változtathatok, és egy szóval sem mondtam hogy odavannak értem a fiúk, csak azért említettem ezt az osztálytársamat mert eszembe jutott ez ez eset, és talán pont ez volt a kiváltó ok így belegondolva.Pedig direkt azért sem akartam összejönni ezzel a fiúval mert nem akartam megbántani ezt a lányt.

Érdekes, eddig mindenkitől azt kaptam hogy milyen szerény vagyok,te vagy az első aki másképp gondolja:D És képzeld nem nyalja mindenki a talpam, nem vagyok a középpontban, nincs is sok barátom,viszont aki van azokkal jóban szoktam lenni, és szeretem ha őszinték vagyunk egymással.

Ez lehet hogy azért van mert interneten keresztül nem nagyon jön át az igazi stílusom, de nem szoktam sose dicsekedni és mindig is szerénynek tartottam magam.

2016. jún. 21. 14:38
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

#13

Nem őriztünk mi együtt libát, hogy drágázz nekem. Sajnos végtelenül ostoba vagy.

2016. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
a "himsoviniszta farok" jelző után, a "drágám" kedves volt és nőies maga Libapásztorlányka :D
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
14:01: Vannak hímsoviniszta nők, a kettő nem zárja ki egymást. Általában pont ők azok a nők, akikkel nem lehet barátságot kialakítani nőként, míg a többiekkel simán működik a dolog.
2016. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
Azzal a különbséggel, hogy az én jelzőm helyénvaló volt, csak a nemet vétettem el, te viszont továbbra is vállalhatatlan vagy.
2016. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor ne vállalj be ,nekem az csak jó :D Na pont ez amiről beszélek ,miért nem lehet nőkkel kijönni . Szerintük egy durva sértés helyénvaló ismeretlenül, a "drága" megnevezésen meg kiakadnak és verik a tamtamot . Ékes bizonyíték a végtelen kétszínűsködésre. Ezért lehet jobban kijönni fiúkkal, őszintébbek és nem sértődnek be piszlicsáré dolgokon.
2016. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!