Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Úgy érzem nem bír az egyik...

Úgy érzem nem bír az egyik tanárom, eddig visszafogtam magam, banketten rákérdezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik tanáromon úgy érzem hogy nem tetszik neki a búrám miközben semmi okot nem adtam rá,de tényleg csak egy átlagos lány vagyok, semmi nagyképűséggel vagy bármi ami rossz tulajdonság lenne egy tanárnak. Mivel érettségiztetni fog engem ezért eddig nem kérdeztem rá,hogy mi baja van velem. Volt hogy finoman beszólogatott,vagy szimplán csak lekezelően viselkedett velem,burkoltan érezteti hogy nem szimpiz. Pedig én megtettem minden tőlem telhetőt,tanultam mindig a tételeket, én segítettem a gépelésbe is,mindig nekem van eszembe minden határidő és fontos dolgok amire rákérdezek. A többi érettségiző társam ebből a tantárgyból csak úgy elvan és mégis jobban szereti őket úgy érzem.

Fontos hogy nem nyaliztam neki sőt utálom az olyan embereket,csak egyszerűen nem értem a logikáját. Kb 2-3 évig tanított minket és elég rejtélyes,mindenről meg van a véleménye,nem ismertem ki még nagyon. Szóval érettségi után a banketten neveletlenség rákérdezni vagy esetleg beszólni emiatt neki? Hiszen már ekkor emiatt nem ronthat a jegyemen.



2016. jún. 21. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha 2-3 évig tanított, akkor nem elsőre ítélt, hanem ismer téged. Másrészt nem, nincs ilyen, hogy minden diákot egyformán kezelünk. A diákok nem egyformák, mégis hogy tudnánk mindenkit ugyanúgy kezelni?
2016. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!