Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha jóban voltam egy lánnyal a...

Ha jóban voltam egy lánnyal a suliból, miért törölt le facebookról?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, első félévben egész jóban lettünk, sokat beszélgettünk mert volt sok közös téma (jogsi, pasik, közös tárgy). Ő jelölt be akkor facebookon. Az utóbbi időben már csak köszöntünk egymásnak. Ma gondoltam írok neki, megkérdezem sikerült-e az egyik nehezebb tárgya. Erre látom hogy "ismerősnek jelölöm" van az adatlapján.

Így mivel nyár van, a suliban nem tudunk majd beszélni, S neten meg nem fogom újra bejelölni, ha ő törölt le..

Lehet gyerekes viselkedés, de rosszul esett. Szerintetek miért csinálta ezt? :/

L


2016. jún. 24. 08:55
 1/10 A kérdező kommentje:
* Én neten
2016. jún. 24. 08:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szarik a fejedre. Majd jön helyette másik barátnő.
2016. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Inessential ***** válasza:
0%
Ez legyen a legnagyobb gondod..
2016. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát tudom, csak nem esett jól. :)

Nagyon felszínes dolog ez a facebook.

2016. jún. 24. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek a felszínesek.
2016. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg telefonszámát, e-mail címét tudod, megkérdezheted.

Mesélek egy esetet, az egyik másodunokatesómmal esett meg, az exbarátja gondolt egyet és garázdálkodni kezdett a lány facebook profiljával, odáig jutott a dolog, hogy a lánynak új fiókot kellett regisztrálnia, a régit pedig jelenteni a Facebooknak és töröltetni, de sok jelentésbe és hetekbe telt, mire ezt sikerült elérni. Nem tudom, mi mindent művelt az a pasi addig, de nyilván nem jópofa dolgokat, és biztos volt olyan ismerős is, aki nem értette, hogy mi van hirtelen. Állhat esetleg ilyen a háttérben?

2016. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szomorkodj ezen!

Nekem egy gimis osztálytársam csinálta ezt. Igaz vele elég felszínes volt a kapcsolatom. Próbáltam hozzá is közeledni meg ismerkedni vele is mint a többiekkel mikor odakerültünk kilencedikben de valamiért nem voltam neki szimpi. Eleinte nem is köszönt nekem vissza hiába osztálytársak voltunk. Ki akart közösíteni teljesen. Az volt a baj, hogy én csendesebb voltam akkor, ő meg nagyszájú. Érettségi után néhány nappal egyedül az osztályból engem törölt le facebookról. :) Nagyon rosszul esett, sosem tettem ellene semmit de jobb is ha soha többet semmilyen kapcsolatom nem lesz vele. Rosszindulatú emberekre nincs szükség hidd el! ;)

L

2016. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy ember életében az egyetem az a korszak, amikor az emberek csak jönnek-mennek az életünkben. Elhiszem, hogy szarul esett, de erre azért lehetett számítani :) Nekem is pl. tök jó volt a kapcsolatom első félévben a csoporttársaimmal, jó haverok voltunk. Aztán második félévben, ahogy szétmentünk szakirány választás miatt, már ritkábban láttam őket és azóta is szinte csak az egyikükkel tartom a kapcsolatot rendszeresen. Persze a többivel is el beszélgetek ha összefutok velük, de őket azért nem nevezném havernak, csak ismerősnek :D Az okát, hogy miért csinálta ez a lány ezt, mi nem tudhatjuk sajnos.
2016. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

6-os válaszoló: nem hiszem hogy ilyen áll a háttérben. Gondolom egyedül engem törölt ki saját magától. Nemrég lett barátja. De a te történeted elég ijesztő.

7-es válaszoló: Sajnálom ami veled történt. Az hogy nem köszönt neked vissza az őt minősíti! Sajnos én is inkább csendesebb vagyok. A facebookot csak chatelésre használom. Biztos nem vagyok érdekes néhány embernek :) De sokszor azt vettem észre csak addig keresnek engem míg kell nekik valami. Nyáron meg le vagyok sz*rva :) Hát ez van...

2016. jún. 24. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem még akarja többet keresni a társaságod.

Lehet, hogy nem még akar veled barátkozni többet, és kész, gondolta, ennyi.

De attól még neked is megmondhatta volna...

2016. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!