Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez stressz lenne nála?

Ez stressz lenne nála?

Figyelt kérdés
A sulinkban van egy tanár akit nagyon senki nem bír. Magyarázat erre hogy elég bunkón, hirtelen haraggal válaszol. Nagyon erőszakos embernek tűnik. És hát év vége felé filmet néztünk és ő volt a helyettes tanár. Akaratlanul is odanéztem és láttam hogy jár a lába meg a válla, és megállás nélkül rágja az ujjain lévő "maradék" bőrt. Látszott rajta hogy ideges állapotban van, és tudatosan csinálta, amikor látta hogy mások is nézik (rajtam kívül) abbahagyta. De amint folytattuk a film nézését újra csinálta. Állandóan figyelte hogy ki mikor néz oda és közben ugyanúgy rángatózott és rágta a kezét...szó szerint. Értelmes válaszokat szeretnék erről kapni mivel én nem tartom viccesnek, sőt elég riasztó dolog, szeretném megtudni a választ amit ezen a helyen kívül fogalmam sincs hol tehetném fel :D a válaszokat előre is köszönöm .:)

2016. jún. 24. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb felnőtt ember így érezne,ha tinikkel kell századszorra megnéznie ugyanazt a filmet.

közben végiggondolja,hogy e helyett mi minden más hasznos dolgot csinálhatna és ezen felba-ssza magát idegileg.

mondjuk ha én lettem volna a tanár,akkor meg azon röhögtetek volna,hogy elalszom a film alatt:)

2016. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az a probléma hogy nem csak nálunk csinálja ezt :D riasztó azt látni hogy a folyosón majszolja a kezét :D de köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál :) az alvás még nem gáz, az attól függ hogy az osztály mennyire tisztelettudó, oké nevetne mindenki rajta, de az értelmesek megmaradnának ennél, a többiek meg szivatásba kezdenének :/ :D
2016. jún. 24. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára stressz. Valóban elég furcsán viselkedik a leírásod alapján.

Ha nekem van egy ilyen szorongó tanárom, mint ahogy idén volt egy hasonló, akkor még jobban odafigyelek órán, hogy ezzel mintegy példát mutassak. Ugyanúgy viselkedek az óráján, mint a nagyobb tekintéllyel rendelkező/közkedveltebb tanárokén, akiknél nincs beszélgetés órán; jelentkezem, meg minden,

igyekszem felébreszteni a normális tanár-osztály kapcsolatot, mert megijeszt, ha úgy látom,

elvész az irányítás, és az osztály diktál, a nagyszájúak kerülnek fölénybe, és a tanár egyedül marad.

Szerencsére vagyunk néhányan jó tanulók az első padokban, akik odafigyelünk rá, és beszélgetés meg telefonozás, a tanár kérdéseire való ellenséges válaszolgatás helyett szelíden bekapcsolódunk az órába.

Szerintem ez lehet egy passzív "megoldás" a problémára.

2016. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:D sokat segít:)
2016. jún. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!