Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg fogom bánni, hogy nem...

Meg fogom bánni, hogy nem tartottam a kapcsolatot a volt osztálytársaimmal? 30/F

Figyelt kérdés
Nem tartottam a kapcsolatot a volt osztálytársaimmal 21 éves korom óta, lekoptattam őket. Szerintetek rosszul tettem?
2016. júl. 5. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltatok jóban akkor minek legyenek az életedben.


Én egyetlen általános iskolás barátommal tartom a kapcsolatot. Senki más nem hagyott bennem olyan nyomot, hogy a szerves része legyen az életemnek. Vannak máshonnan barátaim.

2016. júl. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az emberek nagy többsége nem tartja a kapcsolatot a volt osztálytársaival, mint ahogy én sem. Maximum egy-kettővel évente, ha leülünk meginni egy sört. A többivel csak köszönünk egymásnak, ha véletlenül összefutunk az utcán.
2016. júl. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Biztos van oka.
2016. júl. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedből én azt érzem hogy kissé bánod, vagy ezt a bánást nagyon el akarod nyomni, esetleg tőlünk várod erre a megerősitést hogy igenis nem kell bánd.

Nem tudhatom/tudhatjuk hogy miért nem tartod a kapcsolatot a volt osztálytársaiddal.

Én erre csak azt tudom mondani hogy nekem már 21 évesen alig vannak barátaim, sőt szinte nincs is, mert nem úgy alakult. Felszines barátságokat nem szeretem, a csak bulinak meg a mánsak éljünk embereket sem szeretem. A mai fiatalok tele vannak ilyenekkel.

Én pl nem bánom hogy nem vagyok közeli kapcsolatban velük, mert csak lehúznának.

Én próbálok mérlegelni. Szerintem jobb lenne neked is.


Meg a másik: 30 éves korban egyre kevesebb barátja lesz az embernek, tudja a fene miért...

2016. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemhinnèm ugyanazt tudom irni mint az előttem szóló ahogy telik az idő ugy lesz egyre kevesebb barárod, más elveszi az időd majd barátnő/asszony,gyerek,meló,maszek. Ès hogy mindendezekre kellő figyelmet fordits minden idődet fel fogja emèszteni. De jó lesz nem kell beszarni.
2016. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!