Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen külső-belső tulajdonság...

Milyen külső-belső tulajdonságokat társítotok azokhoz a lányokhoz, akikhez nem közeledik senki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Csöndes,hideg
2014. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
kövér
2014. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
frigid
2014. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A csendest nem mondanám mert van olyan csendes, szótlan lányismerősöm akit nagyon sokszor környékeznek meg.

Inkább erősen introvertált, önbizalom hiányos, szorongó típus lehet (kb. mint én).

Külső terén pedig szerintem vagy nagyon sovány vagy nagyon kövér, vagy bármelyik csak igénytelenséggel párosítva. Azért egy átlagos lányhoz oda szoktak menni a srácok.

2014. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kövér frigid unalmas
2014. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs, akihez nem közeledik senki. Olyan van, akihez nem közeledik olyan pasi, aki elég jól nézne ki számára.
2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért megnézném azt a pasit, aki odajönne hozzám, miközben átszelem az utakat, persze ha fut mellettem... vagy ez nem igazán jó indok? Mégiscsak az előbb felsorolt kategóriák valamelyikébe tartozom?
2014. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozzád csak útközben lehet közelíteni?
2014. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az átlagostól jobb kinézetü lányoknak is sokszor nehezebb ismerkedni, mert velük meg nem mernek a fiúk ismerkedni, főleg ha okos is.
2014. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!