Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érdeklődik manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik manapság már senki sem a normális, bár egy kicsit visszahúzódó lányokhoz?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mindenki a könnyűvérűekre megy? És a pasik miért változtak a fiatalabb korosztályúak közül egy beskatulyázott egyen karakterré, amiből minden második ember u. úgy néz ki és viselkedik? L
2016. jan. 25. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy nyitottabb,barátkozóbb lánnyal sokkal könnyebb kapcsolatot létesíteni.Plusz belőlük jobban árad az életöröm,magabiztosság :) Most nem a buta libákra kell gondolni,sok intelligens,nyitott lány is van.A zárkózott lányok sokszor hajlamosabbak depresszióra,rosszkedvre és ezt megis ki szeretné?(Akinek nem inge,ne vegye magára)
2016. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Secret184 ***** válasza:
Engem vonzanak az ilyen lányok, ugyanakkor nem egy ilyen típusú leányzó bántott már meg nagyon, vagy nézett levegőnek egyik pillanatról a másikra. Neten keresztül pedig a legnagyobb gond velük, hogy az elején nagyon akarnak találkozni, de végül sose mernek. És volt egy olyan, akit megmentettem egy öngyilkosságtól, rá egy hónapra pedig sz@rházi szem$tláda lettem... Hát oké. Mindenesetre ha szeretnél írhatsz nyugodtan, ha pesti vagy (25 éves pasi vagyok).
2016. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Aha...

Fb nélkül is senki vagyok és mostmár emiatt is:D

2016. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten az ilyen típusú lányok tetszenek, akiknek vannak mélységei. De nehéz őket "levadászni", egyrészt én sem vagyok az az extrovertált, közvetlen típus, másrészt ki tudja, hol bujkálnak? ...
2016. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert neked egyenkinézetű (divatos), de másként (értelmesebben) gondolkodó srác kéne. Csak az van, hogy ők meg nem egyenkinézetűek, ezért őket êszre sem veszed.
2016. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi rosszindulatú általánosítást. Ha nem kellesz senkinek az a te bajod.
2016. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert sok-sok hónapokat kell rájuk várni az első szexszel rengetegszer.


Ha még szűz, akkor várok rá max 2-3 hónapot.

Ha már nem szűz, akkor várok rá max 1 hónapot.


Ez a határ nálam. Ennek sok lány nem felel meg.

2016. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!