Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Új suli tanácsok?

Új suli tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem el a középsikolát és tanácsokat szeretnék kérni hogy nektek hogyan sikerült barátkozni mit NE csináljuk stb.

2016. júl. 6. 11:24
 1/5 gnoomage ***** válasza:
100%

Ne verd szét azonnal senki fejét, ne köpd le az új osztálytársaidat, stb...


Komolyan, barátkozáshoz is segítség kell? Add önmagad, 4 évig leszel velük együtt, ha az elején hamis képet adsz magadról nagy eséllyel 4 évig kikerülsz a társaságból. Úgy beszélj, azt csinálj amit akarsz és eddig csináltál...

2016. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha ne bonts olyat, aki nem érdemelte meg. Még csak ne is nevesd ki. Ne hallgass azokra, akik folyton kibeszélik a másikat. Ne áll be a "lázadók" sorába. Tanulj jól.


Mellesleg milyen típusú vagy? Sokat szeretsz beszélni, Könnyen barátkozol? Szoktál verekedni?

2016. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én inkább ilyen csendes fajta vagyok kimaradok minden balhéból és a könyvemmel megbujok hátul :D tudom ez s ejó de na
2016. júl. 7. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Most vettem észre, hogy elírtam: **bánts


Tévedsz kérdező, nagyon is jó. Helyesen cselekszel.

2016. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hat ne hianyozal sokat én ezt tom tanácsolni. ( én az első félévben nagyon sokat hianyoztam és az az idő alatt az ozstály jól összeszokot meg minden én pedig kivűláló voltam/ vagyok)
2016. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!