Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tábor jó tanácsok (? )

Tábor jó tanácsok (? )

Figyelt kérdés

Még sosem voltam táborban, mert soha nem szerettem másokkal együtt lenni hosszabb távon. Picit antiszoc voltam mindig. Idén viszont hétfőn megyek az osztályommal 3 éjszakára Pilisszántóra. Most, hogy így közeleg teljesen elment a kedvem az egésztől és kicsit parázok is ettől az együttléttől a többiekkel, főleg este mikor megkezdődik mindenkinek a procedúra a lefekvéshez. Jól kijövök velük meg minden, de mindig is bajom volt ha társaságban kellett hosszabb ideig lennem. Tudtok adni pár tanácsot meg tippeket, hogy mit csináljak hogy jól érezzem magam, és hogy nektek milyen szokott lenni?

16/L



2016. jún. 25. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha azt érzed szar lesz, épp hogy jó lesz! :)

Nagyon nincs mit tanácsolni, érezd jól magad, olyankor mindenki lazább, kedvesebb mindenkivel és minden buli, vicces lesz. Jó szórakozást!

2016. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, en sokat jartam taborba anno, de minegyik elott azt erezte, hogy " basszus, nem is akarok menni", aztan megbantam volna mindig, ha tenyleg nem megyek el .

van par tanacsom, ami nem biztos, hogy neked is hasznos lesz, de mivel en is ilyen tipus vagyok egy kicsit mint te, nekem bejottek .

vigyel annyi, es olyan tipusu ruhakat amiket szeretsz ( tudom, hulyeseg, de nekem nagyon meghatarozza a hangulatomat a ruhazkodasom)

vigyel magaddal keresztrejtvenyt, ujsagot vagy konyvet ( ha kicsit elvonulnal a tarsasagbol) kartyat, esetleg tollast vagy pinpongot, ezekkel kicsit fel lehet dobni a hangulatot, ha epp unatkozasig laposodna a hangulat

ahhoz, hogy jol erezd magad, a tarsasagnak is olyannak kell lennie, keresd azok baratsagat, akikkel joban vagy ( es akikkel kevesbe joban, talan azokkal is sikerul kicsit kozelebb kerulni egymassal)

estenkent jatszhattok felelsz vagy merszet, beszelgethettek a csajokkal a szobaban, irhatsz rovid naplot vagy verset a 3 naprol, hogy lekosd magad

biztos lesznek fakultativ programok, meg kotelezoek is az osztallyal, probalj mindenben reszt venni, ne vond ki magad a jatekokbol, probalj pozitivan hozzaallni az egeszhez.

ha lesz benne strandolas,akkor ha vki visz egy roplabdat, jatszhattok a parton, vagy benn a vizben is valamit.

erezd jol magad. :)

2016. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is eléggé antiszoc vagyok, 18 évesen voltam először táborban, és életem legszebb hetének mondhatom azt a hetet. Persze aggódtam előtte, úgy volt, hogy csak 3 napot maradok, de végül maradtam végig. És valóban a lefekvés előtti idő a legkritikusabb, amikor nincs elfoglaltság, nem lehet kimenni, mert megesznek a szúnyogok... Én ezt viszonylag korai lefekvéssel oldottam meg az egyik szobatársammal együtt. Este amúgy a zuhanyzás volt elég kellemetlen, az alaposságra kínosan ügyelve húzgáltuk be magunkra a függönyt, a mosdó tele volt szúnyogokkal meg kövér, öreg pókokkal.

A folyamatos társaságban levést pedig meg lehet szokni, mindig akad valaki, akivel szívesen van az ember.

Remélem, neked is hasonlóan jó élmény lesz az első tábor. :)

2016. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsot. Pont a zuhanyzástól parázok a legjobban, hogy akkor hogy leszünk együtt, vagy külön és lesz-e hely a cuccaimnak, vagy kell-e pucéran flangálni ott a zuhanynál a többiek előtt..
2016. jún. 26. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Kalap szar volt... :D na mindegy.
2016. jún. 30. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
miert? :S
2016. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!