Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kéne most tennem?

Szerintetek mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, osztálytársak vagyunk. Még 13 éves koromban azt hittem ő a legjobb barátnőm, viszont átvert. Az ő 3 legjobb barátnőjével együtt. Depressziós voltam, meg is vágtam magam egyszer a 14. szülinapomon. A csaj tönkretette a mindennapjaimat, állandóan bántott és mások is nem csak ő. 6 osztályosba járunk és van egy fiú aki hetedik óta bejön nekem viszont összejött ezzel a lánnyal és már 1/1,5 éve együtt vannak. A srác irtó rendes és helyes is. Tudom, hogy nekem semmi esélyem sem lenne nála, és az is hátrány, hogy biztosan szerelmes a lányba. Adnátok valami tanácsot, akár ilyen kevés információval véleményeznétek a helyzetet?


17/l



2016. júl. 11. 23:56
 1/10 Ggwpglhf válasza:

Nyugodj meg semmi baj! Amikor szakítanak kapd el a lány kötözd meg vidd el valami sivatagos helyre és öld meg az exe előtt tuti tipp nekem már ezerszer bevállt!


(Deadpool utalás nehogy megcsináld)

2016. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig már gondolkodtam ilyesmin :)
2016. júl. 12. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

"viszont összejött ezzel a lánnyal és már 1/1,5 éve együtt vannak"


Nagyon egyszerű. Szépen számolj be a fiúnak, hogy mennyire szemét ez a lány. Hogy tönkretette az életed a NAGY SEMMIÉRT! És hogy nem érdemli meg, hogy veled járjon.


De hát 17 éves vagy. Miért nem jutnak magadtól ilyenek az eszedbe? Egyáltalán szoktál gondolkozni a problémái megoldásán? Nem, az őrlődés az nem gondolkozás. Szépen tekintsd át az egészet, hátha végül kitalálsz valami jót.


Nem mintha az én tanácsom nem lenne jó.


(Mellesleg a srác nem lehet olyan rendes, ha összejön egy olyan szemét lánnyal, mint ez a volt barátnőd.)

2016. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába szemvesítem vele teljesen tisztában van vele milyen ez a lány.
2016. júl. 12. 12:08
 5/10 anonim válasza:
Ne számolj be neki ezekröl, mert akkor a lány kitalálja, hogy ellene akarod fordítani és akkor a fiúnál végképp nem lessz esélyed.
2016. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek nem az a baja, hogy nem tud járni a fiúval. Ő mostmár nem is akar. Szimplán a lánnyal van problémája.


És igen, persze hogy ellene akarja fordítani. Így van! Akár meg is mondhatja, a fiúnak, hogy "igen, ellene akarlak fordítani". DE JOGOSAN! A kérdezőt bántották, azaz alap, hogy visszaadja. ha máshogy nem, akkor úgy, hogy a fiúnak megmagyarázod, hogy egy ilyen gonosz rosszindulatú lánnyal miért nem szabad járni.

2016. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha rád írok privátban, fogsz rá válaszolni?
2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

mintha csak magamat hallanám a bántalmazós résznél.. ismerős:/

Viszont ha a srác tudja hogy milyen ez a lány...elég érdekes. Az a baj az ilyen lányokkal hogy akivel bunkók akarnak lenni azokkal azok is lesznek , de ha valakinek jópofizni akarnak akkor azt nagyon tudnak. Idővel a srác is rá fog jönni vagy legalábbis el jut az agyáig hogy ez nem oké így, vagy a lány fogja olyan helyzetbe hozni....nem csak téged verhet át. Őt is. Vagy nem, vagy boldogok lesznek. kitudja. Még mindig bánt ez a lány?:O

Kapcsolódj ki , ne velük próbálj foglalkozni, biztosan megvan a saját társaságod, az a lényeg hogy velük jóban legyél.:) Aztán ők azok akik megvédenek ha bármi is van:) Nem tudom mennyit segítettem :DDD

2016. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne forditsa ellene! Ha a lany tonkretette az eleted ha ezt teszed biztos nem fogja abbahagyni. SOt! Sulyosbodhat
2016. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Marhaság. Csak a megfelelőképpen kell visszavágni.

2016. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!