Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kilencedikbe készülő...

Egy kilencedikbe készülő kicsit duci de szép arcú lánynak több esélye van arra, hogy barátokat szerezzen, ha már az első nap márkás, nagyon drága holmikban megy suliba?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amikor én gimnáziumba készültem, még a legmárkásabb dolgok Adidas meg Nike voltak. Nekem mondjuk a legmárkásabb cuccom egy tízéves Polaroid napszemüveg, úgyhogy pont le**om a márkákat, és olyan szinten vakon voltam mindig ilyen téren, hogy csak kapkodtam a fejem az Armani meg Gucci hallatán. De mindig voltak barátaim, mert mindig önazonos voltam, és látszott rajtam mindig, hogy én ilyen "divattalanul" vagyok hiteles. Szóval ha úgy viseled a márkás dolgokat, hogy azok a lényed része, akkor biztos bírni fognak. Ha süt rólad a sznobéria, akkor ki fognak röhögni.
2016. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen suliba fogsz járni. Én egy elég elit suliba járok, ahol szinte mindenkin ott virítanak a márkák, ott van az iphone a kezükben. Én viszont nem engedhetem meg magamnak hogy ilyen ruháim legyenek, ennek ellenére vannak barátaim. Bár néha rosszul érzem magam amiért nincsen egy csomó márkás holmim. A sulikezdés előtt még ott a gólyatábor, ahol könnyen lehet barátokat szerezni, hiszen akkor még senki sem ismer senkit. Ha kedves, vidám, közvetlen a viselkedésed, akkor nem az fogja érdekelni az osztálytársaidat hogy mi van rajtad:)
2016. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem. Nem kell ahhoz márkás ruha.
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, ami biztos alapon járd újra a nyolcadikat!
2020. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!