Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi most a duci divat? Tudtok...

Mi most a duci divat? Tudtok olyan oldalakat, ahol nem drága, de divatos ruhákról vannak képek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom neked a bon prixet! Fantasztikus,divatos rucik vannak, nagy méretben is ! Neten is lehet rendelni meg telon is , 990Ft a házhoz szálittási költség! Ha pedig esetleg nemtetszene a ruha visszaküldöd és adják is vissza a pénzt! Én nagyon megvagyok velük elégedve! Mindig ott szoktam rendelni! Söt ha ma rendelsz ( jun.28ig) akkor most ingyenes a szállitás! Nagyon jó! Az oldalon eltudsz minden infot roluk olvasni! Hajrá!:) Azért ird majd meg ilyen oldalra gondoltál e vagy jó e?!! A link: [link]
2009. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bonprix-et. A méretei nem egységesek. Van ami nagy lett, van ami kicsi. A minősége pedig nem túl magas. Szerintem menj el a HÁDA-ba turizni. Mindig találok negy méretű, márkás, cimkés cuccokat és tudom próbálni is. Ja, 5-öd áron!
2009. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És hol van HÁDA turi?
2009. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ide szoktam:


HÁDA:

Budapest, V. ker. Váci u. 78-80.

Budapest, VI. ker. Bajcsy-Zs. u. 45.

meg ami útba esik véletlenül :)


De van Pesten 13 boltjuk.

[link]

Kívülről elég egyszerű, de érdemes bemenni!


Én 46/48-as méretű vagyok, a barátnőm 52/54, de mindig egy hatalmas szatyorral tudunk távozni és kicsit sem vagyunk igénytelenek! :)

Egy tunika átlag 1499-2499.- Ft.

2009. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
huu de kár hogy kaposváron ilyen nincs!!! :( pesten meg nem igazodok el sajna, pedig tuti elmennék egyszer vásárolgatni! :)
2009. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:11 Sokan járnak fel Pestre turizni. 5-6 boltjuk is közvetlenül a metro mellett van így köynnű megtalálni, nem eltévedős! :)
2009. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak az a baj hogy én egyáltalán nem szoktam pestre járni! Igy abszolut homály! :D de azért köszönöm!!!:)
2009. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt lehet molett ruhákat venni/eladni.
2009. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!