Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában piszkálódó emberek...

Iskolában piszkálódó emberek tisztában vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ezzel a viselkedéssel megnyomorítjátok egy másik ember életét, lehet hogy élete végéig mentális beteg lesz, mert nem tudja feldolgozni hogy iskolás élete alatt áldozat volt és lehet hogy a továbbiakban nem tud majd beilleszkedni máshova és párkapcsolata se lesz mert fél a megalázástól.

Mit válaszolnátok mondjuk ha valaki akire rá vagytok szállva másnap öngyilkos lesz a zaklatásotok miatt.

Vagy reggel késsel jön az iskolába és leszúr valakit.

Az öcsémet is piszkálták középiskolában, az lett a következménye hogy szorongásos depressziós lett és pszichiáterhez kellett járnia.

És most jön a nagy kérdés miért választotok ki egy adott embert és miért kezdetitek el csesztetni? jó érzést okoz,növeli az összetartást, kiélitek rajta a stresszt, otthon vernek a szüleitek, vicces dolog idegesíteni egy csendes embert, azt hiszitek ti jobbak vagytok mert nem vagytok beszédhibások?

Ha nem fogadtok el valakit akkor miért nem lehet egyszerűen nem szólni hozzá, miért kell rászállni és basogatni egész nap?

Nem értem hogy ezek a lények nem tudják hogy ez esetleg a másiknak rossz, nem élvezi?


2016. júl. 16. 16:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elsősorban azok válaszát várom akik másokat csesztetnek, különösebb ok nélkül.
2016. júl. 16. 16:32
 2/25 A kérdező kommentje:

Vagy leszartok másokat, csak nektek legyen jó kedvetek és nőjjön az egótok, helyetek a képzeletbeli ranglétrán, ha egy kigyúrt néger üldözne és meg akarna erőszakolni nem lennétek nagy legények sikítva rohannátok anyucihoz.

Közös dolgok az ilyenekbe: szedik a tömegnövelő szarokat, nagy a pofájuk, bűzlenek a parfümtől, idióta bershka stb. ruhákba járnak, felnyírt hajuk van, beszólogatnak a tanárnak, egyfolytában röhögnek

2016. júl. 16. 16:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Múltkor pofán vertem egy ilyet, elkezdett levegőért kapkodni és pityeregni, ennyit erről...
2016. júl. 16. 16:39
 4/25 anonim ***** válasza:

Mai oktatási rendszer ilyen. Akkor jó a tanár, ha nem lát, nem hall, nem beszél, még akkor sem, ha mind ezeket látja.

Iskolába lehetne nevelni a diákokat, ezen dolgokat csírájában el lehetne fojtani.

2016. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Nos, én ugyan nem b*szogattam senkit, de azért leírom a véleményem, talán hasznos lesz. Szerintem elsősorban azért teszik ezt, mert minden csoport akkor a legösszetartóbb ha van egy közös ellenség. Hiszen azzal mindenki egyetért, hogy ő az ellenség, és az ellenséget le kell győzni, meg kell alázni, így máris megvan a közös vélemény, közös téma, és a közös cél. Nézz szét a világban, ott is ez megy csak nagyban, nincsen ideológia ellenségkép nélkül, hiszen akik kitalálják ezeket, pontosan tudják, hogy ez a legnagyobb összetartó erő. Na, meg persze el is tereli a figyelmet a csoporton belüli belső problémákról.

Ami pedig a kiválasztást illeti, az ellenség jó, ha gyenge, mert akkor könnyen le lehet győzni, uralkodni felette. Ezért egy iskolában nyilván nem egy másik összetartó klikket fognak választani a delikvensek, hanem valakit, aki csendes, visszahúzódó, nincsenek barátai, tehát támogatása. Nagyban is ez megy, ma már hatalmas katonai tömbök, szövetségi rendszerek vannak, és hiába kicsi egy állam, nem lehet csak úgy lerohanni, mert akkor jön az USA/Oroszország/Kína, és még a többi tagállam. De ha valaki nem tagja egy szövetségnek, akkor maximum majd nemzetközi szinten morgolódnak, hogy jajj azok a csúnya ruszkik, azok micsoda agresszorok, hogy így elbántak a busmanokkal, de tenni nem igazán fog senki semmit, ha nem tartozik bele a busmanok falva az érdekszférájukba. Ugyanez van az iskolában is, az együttérzőbbek majd mondják, hogy szegény meg stb., a többiek meg vállrándítással elintézik, hiszen mi közük hozzá? Tehát a préda szabad, senki nem fog közbelépni, az csak az amerikai tini filmekben van, hogy jön a hős, aki kiáll azokért, akiket bánt a csúnya gonosz banda... ja, és engedtessék meg nekem, hogy még egy párhuzamot vonjak. Kedves kérdező, láttál-e már oroszlánokat vadászni? Minden bizonnyal a TV-ben mindenki látott már róluk szóló dokumentumfilmet, és azt is tudja, hogy ha tehetik, akkor mindig a csorda beteg, gyenge vagy nagyon fiatal példányaira csapnak le. És, bár nem vagyok nagy biológus, de valószínűleg tetten érhető más ragadozóknál. Az ember is csak állat, igaz mindenevő, és nem ragadozó, de azt is el tudom képzelni, hogy valamiféle ösztönösség van a dologban. Huh, hát jó hosszú válasz lett ez, remélem tudtam segíteni! :)

2016. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Az én osztálytársamat is piszkálták és egyébként nyafogós volt meg ilyesmi és vágdosta a kezét borotvával de utána leszokott róla. Engemvis piszkálnak azért mert hülyének tartanak mert mondok és csinálok is hülyeségeket, pedig csak kifejezem magam. Főleg nagyobb lányok és fiúk osztályból nem annyira.
2016. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

"Az ember is csak állat"


Az ember az ember!! Ha nem értesz egyet vele, menj és aludj az istállóban!


És nem, nem kell közös cél! vagy ha kell, akkor ne mások b*szogatása legyen az! Nem azért csinálják, hogy legyen közös téma, hanem mert szemetek! De ahogy látom te sem vagy sokkal különb náluk.

2016. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

"Nos, én ugyan nem b*szogattam senkit, de azért leírom a véleményem"


Elolvastam, akinek ilyen véleménye van, arról nehezen hiszem el, hogy nem b*@*szogatott másokat pusztán poénból. Te nem gondolod át azt, amiket írtál. ha hiszed ha nem, a túl agresszív és gonoszkodó emberek sem számítanak életképesnek. A legtöbbjük így is úgy is végül vagy 40 évesen meghal, vagy megölik, vagy megfagy az utcán, esetleg túldrogozza magát.. És ezek az életképesek.. Egy normális társadalomban a szemét gonoszkodó rosszindulatú emberek olyanok, mint a vírus, ami belülről teszi tönkre a társadalmat. Csak egy példa, szerintem a fiatalokra sokkal károsabb hatással vannak a zsidógyűlölő rockerek, mint maguk a zsidók, akiket úgy szidni szoktak. Az összes ilyen vadbarmot fejbe kéne lőni.

2016. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
"zsidógyűlölő rockerek" Gratulálok, tökéletesen tudsz általánosítani, és hülyeségeket pofázni, ezek után nem csoda, hogy nem értetted meg, amit írtam. Most őszintén magyarázd már meg, a rock és a zsidógyűlölés hogy függ össze? Ja, és pont te (is) vagy az élő példa, úgy látszik, neked a (zsidógyűlölő) rockerek a példaképek. Mellesleg a mi osztályunkban pont volt is ilyen, a többség a pop meg elektronikus zenét szerette, én voltam csak rocker, és ez volt az egyik alapja a b*szogatásuknak.
2016. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
példaképek helyett ellenségképek! :D Elírtam, bocs.
2016. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!