Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában miért bántják a?

Az iskolában miért bántják a?

Figyelt kérdés

Beszédhibásokat, a kövéreket, a csendeseket, az önbizalomhiányosokat, a vékonyakat, az alacsonyakat, a sápadtarcúakat, a hosszú hajú fiúkat, a szőkehajúakat, a vöröshajúakat, a feszülteket, a melegeket, a biszexuálisokat, a nagyfülűeket, a nagyfejűeket, a kisfejűeket stb.

Egyáltalán milyennek kell lenned hogy biztosan ne szálljanak rád, ne piszkáljanak?


2016. jún. 11. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem vagy büdös, nagyon csúnya, undorító, ápolatlan, félelmet keltő ember, őrült, akkor nem fognak rád szállni. 1-2 tulajdonságon nem tud az ember változtatni ezek közül, azokat sajnálom. Aki meg tudna ezek ellen tenni, az meg is érdemlik hogy gúnyolják őt.
2016. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Beszédhibás, csendes, vékony, szőke(ish) vagyok mégis nagyon jól megvagyok mindenkivel.
2016. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
idiótákkal szar közösségben mindenkit bántanak.
2016. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A tyukok is halálra csipkedik a leggyengébet a malacok is ellökik a vályutól a gyengét, a tehenek is leboxolják szarvval. Börtönben is van ugy, hogy a gyengét elverik. Ösztönösen kitaszitják maguk közül akit testileg vagy lelkileg gyengének tartanak.. Szerintem ősi evoluciós ösztön egyik megnyilvánulása.
2016. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos, csendes, félénk/feszült, magas, hosszú hajú, "sápadt arcú" fiú vagyok, nagyon sokat bántottak testileg/lelkileg.

Valamiért mindig leb*ziztak, pedig soha nem voltam az

2016. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Emberi bunkóság ilyen korban még nagy mértéket ölt, nem tudnak kulturáltan viselkedni (sajnos később is előfordul). Sok tirpák szerencsétlen van, a gyengébbet, beteget piszkálják, mert ehhez van csak eszük (sok totál hülyén kerül ki az iskolából).
2016. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Azért bántják Őket, mivel mint írtad alapból önbizalomhiányosak, csendesebbek, mivel szégyellik magukat, nem tudnak kiállni magukért, vagy olyanok amit a társadalom nem igazán tud tolerálni. Ide tartoznak a melegek, biszexek.

Azonban ha nem lennének önbizalomhiányosak, nem tudnák őket "betörni", vagy csatlakoznának a szivatásokhoz akkor hidd el más lenne a helyzet. Vannak azért olyanok is akik ezen adottságok ellenére is elég normális életet élnek 1-1 közösségen belül.

Amúgy is iskolákban divat ez. Hogy miért?

Van egy "vezér" f.kalap. Aki elkezdi cukkolni azt akinek valami baja van. Mivel neki sem okés az élete, figyelemre vágyik. Ekkor jönnek a követői, akik megérzik a vérszagot, nem akarnak szintén a cukkolások áldozatai lenni, vagy a vezető népszerűségéből akarnak részesedni.


Én is kövér voltam gimiben. Önbizalom hiányos, a tipikus csendes fajta. Aki előre engedi a lányokat, nem szól egy rossz szót sem, próbál elvegyülni. Ha megkérik akkor segít azonnal, bárkinek. Túlságosan jófiú

Erre már a második héten kül. beszólások áldozatává váltam, annak ellenére, hogy nem tettem semmi rosszat. Utána lökdösések.. dobálózás

Ekkor történt az, hogy a második héten az igazgatói irodában kezdtem, mert felfogtam, hogy mi lesz ennek a vége. Kemény 4 év szivatás.

Hirtelen szó nélkül gyomorszájon vágtam azt aki belém kötött, azonnal a földre rogyott, utána kegyelem nélkül vertem az arcát, és párszor bordán is rúgtam.

Utána mindenki idegbetegnek gondolt, kiközösítettek, de már előttem nem szólogattak be, békén hagytak.

Lett volna az a megoldás, hogy szólok az ofőnek, aki valljuk be, mindenhol letojja az ilyen dolgokat. "gyerekek... majd megoldják" Na meg mit tudnának tenni? Rászól, amikor nem figyel folytatja.

Vagy megpróbálom megbeszélni? :D Ne nevetessük már ki magunkat, jobban rámszáltak volna.

A harmadik meg, hogy találok mást akit elkezdek szivatni, és akkor én is közéjük tartozom. Köpjem arcon saját magam? Nem!

Úgy láttam, hogy ez lesz a legjobb döntés. Legalább békén hagynak.

Gimi így ment végig. Egyetem alatt változott meg minden.


22/F

2016. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért bántják, mert az emberek félnek attól ami más mint amit ők megtudnak érteni, eltudják fogadni, különbözik tőlük.

Nem akarlak elkeseríteni, de engem negyven éves koromban még mindig nem tudnak úgy elfogadni, amilyen vagyok.

Furcsának tartanak.

De nem hagyom magam! Ez vagyok Én! Ha megdobnak kővel, visszadobom kenyérrel.

Na ezzel nem sokat tudnak kezdeni, össze vannak zavarodva.

SOHA NE ALKUDJ MEG!!

2016. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tanárok "megoldják egymás között" és a "jajj, a maga fia kezdte.." hozzáállás idegesít
2016. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kit bántanak?
2016. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!