Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton csúfolnak?

Figyelt kérdés

12/L 170cm 58 kg

Mindig megyek a barátaimmal pl a wc-be folyosóba stb. ( Mert megkérnek) De ezért valamiért a többi fú osztálytársam pincsikutyának hív Már nagyon zavar! És a barátaimnak is azt szokták mondani hogy Csúnya a kutyád! Mit csináljak hogy abbahagyják???



2016. júl. 16. 18:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem sz**d le, vagy szólj egy tanárnak. Ha 12 vagy 170cm és 58 kg, nem vagy sem kövér, sem túl sovány. Nekem 1-2 osztályban azzal volt bajom hogy azért csúfoltak, kis növésű vagyok, és még most is 147-148cm vagyok, és mellette sovány is. Ma már nem nagyon zaklatnak, inkább csak azért, mert vannak bunkó osztálytársaim (16 évesen 6.-ban ültek, és én vagyok a ri****). De tudd rájuk, hogy a fiúk bunkók, nekem pl az ujjamra vágta a teli innivalós flakont (az ujjam az asztalon volt). Idővel abbahagyják, ha meg nem, akkor szólj tanárnak. 13/L
2016. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én történetem:Figyelj nálam is ez a helyzet...ha nem hiszed elmondom, hogy mért:Azért mert sokat ülsz othon pl:gépezel, telefonzzol(nálam a gép) nos és elég kevésszer mész ki valahova.Ezért ha a barátaid elhivnak te nemtudsz nemet mondani mert félsz, hogy leszólnak hogy mindig csak othon tudsz ülni meg ilyenek.

Válasz:Nemmuszáj menni ha nemakarsz. Te életed te döntésed. A srácoknak pedig mond ezt:"ha nem bírod a képem nemkell nézni! na cs"

2016. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 13/f
2016. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mekkora problémáitok vannak lányok. lesz ettől nagyobb is, azt kívánom ettől nagyobb ne legyen!
2016. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! 12 évesen 170 centi vagy? Mi van, óriások járnak abba az iskolába, vagy mi?


Te is csúfold vissza őket. Mond meg neki, hogy... nemtudom. Majd kitalálod te magad, hogyan vágj vissza nekik. Csúfold a magasságukat. Persze csak azoknak, akik téged is csúfolnak.

2016. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy 12 éves gyereket a 170 centijével, mint kortársa biztos nem mernék csúfolni...
2016. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Inessential ***** válasza:
Szarj rájuk.
2016. júl. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 12|L vagyok.

A pincsi meg viszonylag kistermetű ráadásul tuti szőrösebb nálad. Ha ezt a jelentős különbséget nem veszik észre az már nem a te hibád. Nyugodtan visszakiálthatod hogy csivava, vagy amilyen kutya épp eszedbe jut.

2016. júl. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segítetek!
2016. júl. 17. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!Bocsánat a késői válaszért.Nálam ugyanez van.Féltékenyek rám amiért jó tanuló vagyok, és folyamatosan csesztetnek(,,úgy ír mint egy papagáj"- nem akarok beképzelt lenni de én írok az egyik legszebben az osztályban).Már nem tudják hogy rúgjanak belém...Már nem egyszer kaptam sírógörcsöt emiatt.

Én nem tudtam ellenük semmit tenni.Csak szemvedtem.Aztán felvettek egy gimibe és szerencsére szeptembertől már oda fogok járni.Azt tanácsolom hogy szólj a szüleidnek hátha elbeszélgetnek a kedves fiúkkal.(12/L)

2016. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!