Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Piti dolog, mégis bánt, hogy...

Piti dolog, mégis bánt, hogy hozzam helyre? 18/L

Figyelt kérdés
Barátnőm mutogatott egy képet suliban. Nem ismertem fel,lefelé is nézett,guggolt, teljesen más volt az egész külleme mint a valóságban. Megjegyeztem viccesen,hogy ,,nem is annyira fullos nő,csak nagyok a kannák". Erre nézem itthon a képet,egyre inkább nézem,rájöttem,ő van a képen. Lelkiismeret furdalásom van,szép is,meg jóban is vagyunk. Most tuti azt gondolja csúnyának tartom vagy bármi... Ég a fejem rendesen. Piti dolog tudom,de irtó kellemetlen!
2016. ápr. 7. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Írtam pár sor mentegetőzést,de hát így képernyőn át nem látom a reakcióját...
2016. ápr. 7. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap beszélj vele személyesen, ennyi.

Relax :)

2016. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit szoktam mondani barátnőimnek, de Úgyis tudják hogy csak poénból mondom. :D szerintem neked is úgy kellett volna tenned.

(nem nem vagyok paraszt csak tudják hogy valójában mit gondolok róluk, többször dícsérem őket mint viccelődök így)


Tényleg kínos, de nem tudsz mit tenni így esett. :(

2016. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!