Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az szerintetek normális ha...

Az szerintetek normális ha valakit a hangja miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim szerint fura hangom van és ha megszólalok akkor elkezdenek röhögni és utánozzák a hangomat. Mindig szólnak hogy "mondj már valamit", reggel is ilyen fogyatékos hangon, hülyén grimaszolva köszönnek nekem. Ha kérdezem hogy miért, akkor jönnek ezek: "Mert ilyen vagy", fogyatékos fejed van beszéd közben, furán beszélsz.

Butának is hisznek emiatt, például ha elrontok valamit akkor rögtön kapom az oltásokat, ha viszont egy másik osztálytársam ront el valamit akkor az rendben van nem szólnak érte.

Ilyet is mondanak: "Te minek jársz ide, ide értelmes emberek járnak". Amikor a tanár mondja hogy ti mind jó képességű gyerekek vagytok akkor az osztálytársaim beordítják a nevemet és röhögnek.

"hagyjátok már nem tehet róla hogy ilyen"

"téged be kéne íratni képességfejlesztésre"

"te örökre ilyen selejt maradsz"

Hiába állok ki magamért, csak elröhögik magukat.

dolgozatosztásnál mindig megkérdezik hogy hanyas lett a dolgozatom, a saját jegyükhöz mérik az enyémet.


Már ott tartok hogy nem merek megszólalni, órán vagy kimenni felelni mert csúfolnak, gyomorgörccsel megyek be reggel, remegek. 2 éve csinálják ezt.

Óvodában is ezzel piszkáltak a társaim mindig kérték hogy mondjak dolgokat.

17/F


2016. júl. 28. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
ne foglalkozz velük. írj privátban, segítek.:)
2016. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mondj már valamit youtube-ra, kiváncsi vagyok :D


Amúgy az emberek gonoszak, de a leggonoszabbak az iskolások. A hangoddal értelemszerűen nem tudsz mit kezdeni, s nyilván nem illik emiatt valakit cikizni, de sajnos ez van, józan ésszel semmit sem érsz el iskolában az osztálytársaiddal szemben.

2016. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Rajtad csak az segithet, hogy megvered oket. Hidd el ilyeneknel nincs mas valasztas. En is voltam hasonlo helyzetbe.
2016. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem, de nem meglepő, amit csinálnak. Akárki akármit mond, a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, és nagyon meg tudják keseríteni a kiszemelt áldozat életét.


Az én esetemben a hajamba kötöttek bele. Göndör, hosszú és nagyon sok van, és ez annyira szúrta a szemüket, hogy egy alkalommal alátették az öngyújtót a hátam mögött. Szerencse, hogy észrevettem és csak a vége égett meg. A gúnynevekről már nem is beszélek inkább, volt, hogy az iskola egyik feléből a másikba üvöltözték, mikor megláttak.


Sajnos túl sokat nem tudsz tenni, az, hogy nem veszel róluk tudomást, nem mindig segít, hiába mondják sokan. De mi lenne esetleg, ha kitalálnál erre valami poént, szóval próbálnád elviccelni, mikor beszólnak neked? Az a baj, hogy látják, mennyire rosszul esik neked, és ettől ők még jobban élvezik. Ha elviccelnéd, azt mutatva kifelé, hogy te is szórakoztatónak találod, talán nem tudnának fogást találni rajtad.


Az a legrosszabb, ha görcsölsz és befeszülsz, mert adod a hülyeség alá a lovat :S Olyan hibákat fogsz elkövetni, amik miatt még jobban szekálnak majd. Próbálj lazának tűnni, még akkor is, ha a személyiséged nem teljesen ilyen. Tudom, hogy nehéz, főleg, ha ilyen sok rossz emléked van, de az se jó, ahogy most van.

2016. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hallod egy ideig azt csináltam hogy elhülyéskedtem, hülyeségeket beszéltem, mindenen vigyorogtam de az lett a következménye hogy még jobban rámszálltak
2016. júl. 28. 15:42
 6/21 A kérdező kommentje:
azok is akik addig nem
2016. júl. 28. 15:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. És mindig szomorú vagyok, ha ilyen esetekről hallok és olvasok. Nem tudok mást kívánni, csak kitartást, lelkierőt és még több kitartást. Nincs használható tanácsom, mert a legtöbb ilyenkor adott tanács nem válik be. Nem véletlenül, ugyanis nem az áldozatnak kéne megoldania a helyzetet, hanem azoknak, akik piszkálják. Na meg a felnőtteknek, szülőknek, tanároknak kéne kicsit odafigyelniük, de sokan nagy ívben szarnak az ilyesmire.
2016. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mond ezt el nekik, amit nekünk. Írd meg nekik facebookon, vagy akárhol, hogy ez téged rohadtul bánt, és nem elég, hogy tényleg bajod van, és hogy emiatt úgyis fog még egy csomó hátrány érni, de ők még piszkálnak is. Mond meg nekik, hogy már kivagy idegileg. ha máshogy nem, a szüleidet behívatod, és akkor ők mondják meg nekik. Beszélj erről a tanárokkal is, panaszold el, hogy mennyire kikészítenek ezzel, ráadásul egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetsz. Mindenképpen foggal körömmel harcolj azért, hogy ne piszkáljanak! Ahogy mondtam, szólj mindenkinek, ha kell, az összes tanárral beszéld meg!
2016. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Blade Bone ***** válasza:

Engem is sokszor csesztettek a hangom, rohadtul nem esett jól a sok cikizés, párszor verekedtem is ez miatt... de attól sem lett jobb, mert a nagyszájú gyökereknek mindegy volt, az volt a lényeg, hogy valakit égessenek. Aztán én is én is elkezdtem égetni, átvettem a stílusukat amíg kellett, aztán úgy hozta sors, hogy néha mélyebbre le tudtam nyúlni, mint ők, plusz a lányok előtt is beégettem párat, aminek durva hatásai voltak... később már nem igazán érdekelt egyik sem, nem foglalkoztam velük, ők se velem és ez így pont jó volt.

Dee néha még mindig bennem van sajnos az, hogy mikor beszélek valakivel, azt nézem nem e szeretne kigúnyolni vagy valami.

De olyanokkal is találkoztam már, akik külön meg is jegyezték, hogy milyen ferfias a hangom, az jól esett. :)

2016. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"De olyanokkal is találkoztam már, akik külön meg is jegyezték, hogy milyen ferfias a hangom..."


Ebből elképzelni nem tudom, mi bajuk lehetett az osztálytársaidnak a hangoddal. Legfeljebb csak az, hogy kis nyomik voltak, akik még mindig idióta kappanhangon vernyákoltak, amikor te már rég mutáltál és szép, felnőtt hangod volt.

2016. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!