Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy szeretem ha...

Normális az, hogy szeretem ha piszkálnak/oltogatnak?

Figyelt kérdés

Szeretem ha beszólogatnak,ha valami kivetnivalót találnak bennem. Ez tesz erősebbé,tudom,hogy valamit jól csinálok. Egyszerüen nem érdekel ki mit mond, magamat adom mindig. Normális ez?


17/F


2011. aug. 24. 00:00
 1/6 Sophie Warner ***** válasza:

nem vagyok benne biztos. a ribancokat sem azert utaljak mert irigyek rajuk, hanem mert ribancok (mar elnezest a hasonlatert, nem oltasnak szantam, nem szereznem meg azt az oromot :P )

mindenesetre ha magadat adod, az dicseretes (:

2011. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hümi ***** válasza:
és vissza is szoktál oltogatni? mert vannak olyanok akik ezért is szeretik.. am kajak dicséretes h magadat adod és nem vki mást, szal ha ezt bírod akkor mért ne lenne normális?! :D
2011. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első: a ribancokat azért utálják, mert:

- divat utálni őket, azaz csak azért mert "mások is utálják őket" és nem mernek saját véleményt vállalni

- mert TÉNYLEG irigyek rájuk. igazából lányok is szeretik a sok szexet és a ribancokról tudni hogy nekik ez megvan, így irigyek rá. Persze tagadják hogy irigyek :)



17/F te meg azért szereted hogy oltogatnak mert így legalább figyelnek rád. Ha nem csinálnál kivetnivalót, mindenki leszarna és levegőnek nézne. Azt nem bírnád mert gyenge vagy valszeg. Szomjazol a figyelemre. Mint csecsemő a csöcsre. Valami hiányzik neked belül, amit kintről próbálsz megkaparintani az oltogatások formájában...



Na én most jól leoltottalak. Pontosabban olajat tettem a tűzre :)

2011. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze , megy a beszólogatás oda vissza,bár én csak addig a szintig megyek el ameddig nevetnek az emberek, nem kezdek el más embert leb.zizni mondjuk 10 másik ember előtt.


szeretem ha rám figyelnek, de szó sincs róla ,hogy szeretem is mutogatni magamat. kötöszködni,verekedni nemszoktam.



az ,hogy pedig magamat adom, ott arra gondoltam,hogy mig más nem mondaná ki azt amit gondol, még a vicc szintjén sem,addig én simán kimondom, mivelhogy tényleg nemérdekel,hogy mit gondolnak rólam, inkább utáljonak azért amilyen vagyok,mintsem azért szeressenek amilyen nemvagyok...

2011. aug. 24. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

A magabiztos férfi nem hívja fel magára a figyelmet. Nincs szüksége senki figyelmére. Nem kell tennie érte és megkapja a tisztelet másoktól.


... Te nem vagy magabiztos.

2011. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 1 szóval sem mondtam ,hogy felhivom magamra a figyelmet,és ez az ami érdekes,hogy mindig engem találnak meg.
2011. aug. 25. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!