Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az szerintetek normális ha...

Az szerintetek normális ha valakit a hangja miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim szerint fura hangom van és ha megszólalok akkor elkezdenek röhögni és utánozzák a hangomat. Mindig szólnak hogy "mondj már valamit", reggel is ilyen fogyatékos hangon, hülyén grimaszolva köszönnek nekem. Ha kérdezem hogy miért, akkor jönnek ezek: "Mert ilyen vagy", fogyatékos fejed van beszéd közben, furán beszélsz.

Butának is hisznek emiatt, például ha elrontok valamit akkor rögtön kapom az oltásokat, ha viszont egy másik osztálytársam ront el valamit akkor az rendben van nem szólnak érte.

Ilyet is mondanak: "Te minek jársz ide, ide értelmes emberek járnak". Amikor a tanár mondja hogy ti mind jó képességű gyerekek vagytok akkor az osztálytársaim beordítják a nevemet és röhögnek.

"hagyjátok már nem tehet róla hogy ilyen"

"téged be kéne íratni képességfejlesztésre"

"te örökre ilyen selejt maradsz"

Hiába állok ki magamért, csak elröhögik magukat.

dolgozatosztásnál mindig megkérdezik hogy hanyas lett a dolgozatom, a saját jegyükhöz mérik az enyémet.


Már ott tartok hogy nem merek megszólalni, órán vagy kimenni felelni mert csúfolnak, gyomorgörccsel megyek be reggel, remegek. 2 éve csinálják ezt.

Óvodában is ezzel piszkáltak a társaim mindig kérték hogy mondjak dolgokat.

17/F


2016. júl. 28. 14:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az egyiket tudom hogy hol lakik, éjszaka elmegyek és megrongálom a házát, ellopom a bicikliket, betöröm az ablakot, nem jönnek rá hogy én voltam.
2016. júl. 28. 18:39
 12/21 Blade Bone ***** válasza:

#10 Hát valahogy így volt, de abban az időben akármit is csináltam, nem hagytak békét. :/ De fordult a kocka.

Szerintem nálad is fog majd kérdező. De a tulajdonukat inkább ne piszkáld, úgysem tudnák ki tette, csak magadban nevethetnél, de ettől a helyzeted nem javulna. Derítsd inkább ki valami gyenge pontjukat, aztán piríts oda mindenki előtt, ez biztos használna.

2016. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A rongálásból nagyobb ügyek is lehetnek szóval azt hagyd ki, de a biciklit nyugodtan ellophatod és a postaládájukba tegyél egy levágott állatfejet. Pl.: Csirke
2016. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem normális. Emiatt meg főleg nem, jól meg kéne leckéztetned őket, vagy fizikailag vagy szóban.
2016. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kovesd a dinamika elso torvenyet! Minden akciora van egy ugyan akkora nagysagu de ellentetes reakcio. Ezt azt jelenti hogy kard altal hal ki kardot ragad. Tehat ha verekedni akarsz az csak egy pillanatnyi sokkot fog okozni, de utana szetrugjak a segged....

Kepzeld el hogy bemesz egy ures szobaba. En ott allok egy labdaval es azt odadobom neked. Mit csinalsz? Elkapod es visszadobod? Akkor ujra dobom. Es addig mig te visszadobod, addig en mindig hozzad vagom ujra es ujra es erosebben es erosebben. Na de mi van ha nem csinalsz semmit? Eltalal a labda. Faj? De azert tuleled, csak egy kicsit "csip". Dunnyogve odamegyek a ladbaert, vissza helyemre es megint hozzad vagom es ujra es ujra.... de ez igy nem jo jatek, mert te nem "jatszol velem". Szoval elobb utobb meg fogom unni.

Olvasd el A negy egyezseget Miguel Ruiztol. Amirol az iment beszeltem a 2. szabaly: Semmit ne vegy szemelyesen. Vagyis ne vedd a lekedre. Mivel nem tudsz uralkodni rajta, nem gatolhatod meg hogy kimondja a disznosagait. De ezek nem rolad szolnak am, hanem rola. Nem azert pellengereznek ki teged, mert akarmilyen vagy, hanem azert hogy addig se ok legyenek a porondon. A 3. szabaly az hogy ne feltetelezz. Ha valaki beszol es csak sejteti, akkor "nem ertem".

Ja es hogy ertelmi kepessegeid miatt is bantanak..... a 4. szabaly: Tegy meg mindent, ami erodbol tudasodbol telik. Ennek valojaban az a lenyege, hogy keszulj fel bajokra, tamadasokra....az eletre, a varatlanra. Ezt ugy teszed, hogy (17evesen) tanulsz gyermekem es felkeszulsz az eletedre. Nem teszed magad abba a helyzetbe, hogy kirohogjenek mert valamit nem tudsz.Felkeszulsz. Meg nem hallottam olyan tanarrol, aki elkuldott volna egy diakot, aki segitseget kert tole. Sott, kitette a leket erte, mert ertekelte, hogy a gyerek "akar" es segitette. Csak mert te lassab vagy, attol meg nem vagy hulye es ertektelen. Viszont meg kell tanulni "megbecsulni magad". Nem engedem hogy en legyek a falu hulyeje. ....."monggya ma' valamit!" mondjak rohogve. Kerlek, es melyen a szemebe nezel es kozel hajolsz hozza es a kepebe suttogod "menj a fenebe". Es kitartod a nezesed. Persze utana neked ugranak, de te nem dobod vissza a labdat. Nem szolsz semmit csak mindenkinek a szemebe nezel. Nem szolsz; nem mozdulsz!!! Ehhez onuralom kell. Ahhoz viszont kiharcold a tekintelyed, eloszor magadon kell uralkodnod. Ertekelni es tisztelni KELL onmagad. Ha te nem tiszteled onmagad; akkor ki fog? Tehat egyenesitsd ki a gerinced es allj neki tanulni, sportolni stb. Magyarul erj el eredmenyt, hogy buszke lehess magadra. Ennek nincs mas modja!

2016. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Kepzeld el hogy bemesz egy ures szobaba. En ott allok egy labdaval es azt odadobom neked. Mit csinalsz?"


Igen, visszadobhatom neked. Vagy akár arrébb is dobhatom a labdát, vagy ki is lyukaszthatom. Úgyhogy ez a példa nem jó, mert nem tükrözi valóságot, nem modellezi normálisan a bántalmazást. Ha valaki bánt, hagyhatod is magad, meg is verheted, vissza is szólhatsz neki, vagy akár rá is veheted érvekkel, hogy hagyja abba. Ha szó nélkül hagyod, akkor az SZART sem fog érni! Érvekkel kell harcolni! Hisz épp azért ilyen, mert nincs oka jónak lennie, nem mondtam meg neki senki, hogy jó legyen, nem érvelt neki senki arról, hogy miért hagyja abba ezt a viselkedést!


"Igen, ronda a hangom, ami engem is zavar, de azzal te sokkal nagyobb problémát okozol nekem, hogy egyfolytában csúfolsz. TE mit tennél a helyemben? Ha téged csúfolnának úgy, ahogy te engem, akkor te mit tennél azzal az illetővel? Akkor most én is tegyem ugyan azt veled? Mert azt érdemelnéd? Fel tudod ezt fogni? Olyan gonoszan viselkedsz, hogy verést érdemelnél! Nem bántottalak soha, te viszont folyamatosan bántasz, tönkretetted az életem éveken keresztül! Fel tudod ezt fogni?! Egy tök ártatlan gyerek életét tönkretetted a semmiért, csak hogy te röhöghess! Tudtál volna anélkül is röhögni, hogy beszólj! Tudtad volna visszafogni magad, de te mégis folyamatosan beszóltál, bántottál, pedig ha ezt én tettem volna veled, már rég megvertél volna!!! Te engem megversz, ha visszaszólok, de te beszólhatsz nekem? Az legundorítóbb dolog beszólogatni a másiknak! Hogy jössz te ahhoz, hogy egy tök ártatlan embernek beszólj? Amennyire téged felidegesíti, hogy beszólnak neked, ugyanúgy engem is felidegesít, és annál sokkal jobban bánt!"


Na, kb. ilyen érvekre gondoltam. Ha szóban nem, akkor írásban elmondhatja a kérdező ezt neki/nekik. Most komolyan, valamit TENNIE KELL!!! Nem értitek? NEM fognak leállni soha sem!!! Hány ember van, akit b*@*szogatnak a munkatársaik! RENGETEGEN!! És nem, a munkatársak sem lesznek különbek! Ugyanolyanok lesznek, ugyanolyan szemetek, mint az osztálytársak!! Nem azt mondom, hogy szóljon vissza nekik csúnyán, de legalább szembesítse őket azzal, hogy a nagy SEMMIÉRT egész életében bántottak egy szerencsétlen embert, aki egy ujjal sem bántotta őket, miközben mindenki a kormányt szidja. A sok gonoszságot meg kegyetlenséget próbálják ráfogni a kormányra, arról nem beszélnek, hogy a sok szemétkedés sokkal rosszabb, mint a pénztelenség! Azt mondják, hogy kevés a fizetés, de arról nem beszélnek, hogy tönkreteszik az ember életét a szemét mocskos viselkedésükkel! És ezt senki nem mondja meg nekik, senki sem szól rájuk, felnőtt emberek, de ugyanolyan szemetek, mint gyerekkorukban!! Egy szemét gyerek felnőtten is ugyanolyan szemét lesz!!


Ráfogják a nevelésre, amikor már ennek semmi köze hozzá!! Egy felnőtt ember már el tudja dönteni, hogy rendes lesz-e, vagy inkább gonoszkodik a másikkal! Ők mégis a gonoszkodást választják! Szar a munka, de még gonoszkodnak is egymással, mintha a munka nem lenne éppen elég nehéz!! Az iskolába is ez megy, a munkahelyen is ez megy, a nyugdíjasok egymással is ezt csinálják.. Most akkor mikor lehet ettől megszabadulni??! Ki a f*@*sznak kell a kormányra kerülnie, hogy ezek leálljanak? Megmondom. SENKI! Akárki is kerülne a kormányra, ezek az átlagemberek ugyanolyan szemetek lennének! Az osztálytársak ugyanúgy gonoszkodnának, ahogy a munkatársak is, akár Orbán, akár Gyurcsány, akár Vona a miniszterelnök. Ugyanis ez a kormánytól függetlenül, sőt, az egész ország romlott erkölcstelen állapotát is ezek okozzák. A sok szemétkedő rosszindulatú gonoszkodó embertől szar ez az ország, nem a fizetés vagy a kormány miatt.


Amúgy meg marhaság. Ha előtte figyelmezteted őket, hogy megvered őket, ha nem hagyják abba, akkor utána nem állhat nekik feljebb, hiszen ők harcolták ki. Végül is ők is ezt tennék a te helyedben. Úgyhogy nem háborodhatnak fel.

2016. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

tegnap összefutottam az egyikkel egy parkban, rögtön elkezdett cikizni vigyorgó pofával, én fogtam magam és ököllel belevertem a koponyájába, olyannyira hogy beszédült és összerogyott, az orra is vérzett, utána izomból elkezdtem rugdosni az oldalát, egy hangot nem adott ki. Össze volt kuporodva és remegett, én is remegtem de az örömtől.

Nagy baja nem lett mert felállt és pityeregve elsomfordált én meg közben osztottam.

Mostantól minden osztálytársammal ezt fogom csinálni ha piszkál, az se zavar ha kirúgnak legalább lelkileg jól leszek.

2016. júl. 29. 14:31
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes! Ha még piszkál, megint verd meg! Aki szemét a másikkal, annak vissza kell adni!


De ne feledd, te soha ne legyél ilyen szemét, mint ezek. Mármint lehetsz az, de csak azokkal, akik téged is bántank. Aki rendes hozzád, azzal te is legyél mindig rendes, mert neki is olyan rossz, mint amikor téged bántanak, csúfolnak.

2016. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csak ne nagyon szokd me a verekedest!

Tanuld meg hol allsz le! Ugdosni foldon fekvo embert..... Gondolkozz ember! Tudom, hogy sertett es duhos vagy, de akkor sem.

Ha nem jatszod a jatekukat az elegnek kene hogy legyen. Ha visszaszolsz es rakerdezel hogy most megis mit akar elerni; az is mukodik. Le lehet szerelni az embereket hidd el nekem.

Ja, es okollel meg ne usd a fejet, mert eltorhet a kezed. A boxolok nem azert viselnek kesztyut, hogy a masiknak ne fajjon, hanem hogy neki, az o kezenek ne legyen baja. Szoval esznel legy.

2016. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rád! :)
2016. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!