Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem nyithatja ki a diák...

Miért nem nyithatja ki a diák a könyvét, amikor a tanár monologizál?

Figyelt kérdés
Mondjuk Petőfi életét meséli, de közben szeretném a könyvet is olvasni és jegyzetelni. Erre beszól, hogy nem mondta, hogy ki szabad nyitni a könyvet. Tényleg nem szabad kinyitni a könyvet órán engedély nélül, vagy ez a tanár hülyesége?

2016. aug. 10. 02:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Igazából azért szólt rád, mert ha a könyvet olvasgatod odafigyelés helyett, akkor nem tudsz részt venni az óra menetében. Engem mondjuk nem zavarna gimnáziumban, általános iskolában viszont igen. De ha te így is megtanulod az anyagot, akkor ügyes vagy. Amúgy nyilván nem az van, hogy tilos kinyitni a könyvet, csak ezzel akarta jelezni, hogy jó lenne, ha odafigyelnél, nem pedig a könyvet olvasgatnád.
2016. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha megalázó vagy megüt emiatt, nyugodtan jelentsd fel. Ha intőt ad, tegyél panaszt ellene, mert törvénytelen, amit csinál az a senkiházi.
2016. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
Remélem, ez a provokátor nem gondolja komolyan ezt a sok hülyeséget, ellenkező esetben őszintén sajnálom a vele érintkező pedagógusokat. :-) Én nem lennék manapság tanár, egyesekkel nagyon elszaladt a szekér... Minden tiszteletem azoké a pedagógusoké, akik azért az aprópénzért, ami nem ér fel azzal a kőkemény munkával, még kitartanak.
2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
Komolyan gondolom és nem vagyok provokátor. Ha pedig nem a kérdésre válaszolsz hanem engem akarsz pofátlanul, mocskos útszéli módon sértegetni, megteheted üzenetben, és nem a a kérdést offolva. Ahol diákjogok sérülnek, azt érdemes nagyon alaposan kitárgyalni. A pedagógusok pedig tanulják meg tisztelni a diákokat és jogaikat, mielőtt bármit követelnének a társadalomtól. Az ilyen jogsértőknek a fizetését felére csökkenteném amíg az összes diákja aláírással nem igazolja, hogy a diákjogokat megtanulta tisztelni.
2016. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%
Itt semmilyen diákjogok nem sérülnek a kérdés kapcsán, kisbogár.
2016. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

#15

Hagyd, beteg szegény. Nem fogja megérteni.

2016. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
Jellemző sajnos az összes mai tanárra ez a viselkedés és nyelvezet. A mocskos anyját merje az ilyen kisbogárnak nevezni. Elolvasta vajon az ilyen vén örömlány a diákjogokat valaha?
2016. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát, én remélem, hogy csak egy kifáradt pedagógus, aki ironizálni szeretne. :-) Sok az idióta diák, akiknek a szüleik kinyalják a feneküket, és adják alájuk a lovat, hogy nem kell tanulni, a pedagógusok meg gebedjenek meg a fegyelmezetlen, neveletlen, nagypofájú csemetékkel, csesznek megvenni egy 100Ft-os füzetet tanórára, de azért megveszik a méregdrága telefont, a tanszerekről meg gondoskodjon az iskola.

Én nem tanítanék, mi nem voltunk ennyire elvetemültek, pedig nem vagyok még öreg.

Anyám tanított olyan gyereket, aki rettegésben tartotta az egész iskolát, verekedett, bántalmazta a társait, iskolán kívül még gyújtogatott is, de neki ott helye volt, mert hiába körzeten kívüli, az igazgató jóban volt a családdal, csak nem gondolta, hogy ilyen problémás a gyerek, aztán csak akkor tudtak megszabadulni attól a kis lókötőtől, mikor kést találtak nála. Diákjogok... A többi diáknak is joga lett volna biztonságban iskolába járni, nagyon nem jó irányba változtak a dolgok az én gyerekkorom óta.

2016. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is tanítottam olyan gyereket, aki falhoz nyomta a tanárt, rendszeresen verekedést szított két másik gyerek között, aztán meg otthagyta mindkettőt a sz**rban, mégse állították még fegyelmi tárgyalás elé se, mert az sok papírmunkával jár. Tagintézmény-vezetői rovója is több volt háromnál, réges-rég javítóban lett volna a helye, mégis ő volt az iskola vagesz gyereke. Bárkit megfélemlített, még a tanárokat is. Mondjuk engem kedvelt, soha nem volt egymással problémánk, de elképesztő, kik maradnak benn az oktatási rendszerben akaratuk ellenére.
2016. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18as és 19es! Ennyire gond van a szöbegértelmezéssel nálatok? Hol végeztétek ti az iskolát? Hogy lehet egy ilyen idióta pedagógus? Mi köze van azoknak a sérelmeknek, amiket ti leírtatok, a kérdéshez? Ha már hozzászóltok, a kérdéshez szóljatok hozzá, ahogy mindenki teszi.
2016. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!