Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A vörös, szeplős fiúkat...

A vörös, szeplős fiúkat mindenhol bántják? Nálunk koliban nagyon. Már most szervezik hogy első este hogyan fogják szivatni, milyen feladatokat kap, stb. Néha én is részt veszek, de sokszor sajnálom.

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 11:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Zöld a szellemem*
2016. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Ne hagyd, hogy bántsák! Tudod milyen lelki sérülést tudtok ezzel okozni neki? Ne tartozz már a sok agykárosult közé.
2016. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem így nézek ki, de nagyon valószínű, hogy ilyen esetre lenne nálam egy féltégla és valakit fejbedobnék vele úgy, hogy ottmarad örökre!
2016. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#4es, akkor kezdődött amikor új volt de most már a negyedik éve lesz és még mindig szív
2016. aug. 18. 14:13
 15/24 anonim ***** válasza:

Volt erről egy színdarab is, a címe Paróka.

Mi lenne, ha mikor legközelebb kitalálnál valami érdekesebb elfoglaltságot és azt mondanád a bunkóknak, hogy gyertek, csináljuk inkább ezt!?

2016. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Engem is szavaznának. Nem vagyok hülye
2016. aug. 18. 17:22
 17/24 A kérdező kommentje:
Szivatnának bocs csak a telefon átírja a szavakat.
2016. aug. 18. 17:22
 18/24 anonim ***** válasza:

1. Hogy szivatják őket?

2. Te mi a francnak veszel részt benne, ha téged is szivatnak? Ekkora idióta hogy lehetsz? Komolyan annyira életképtelen vagy, hogy nem mersz vissza szólni nekik? Egyáltalán tudod, hogy amit csinálnak, az diszkrimináció és rasszizmus?

3. Egy idiótának sincs annyi esze, hogy szóljon az igazgatónak, vagy feljelentse a bántalmazókat? Mert 4 év cseszegetés már felér egy bántalmazással!

2016. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Így biztosan nem fogom elmondani mert úgy érzem elítélsz.
2016. aug. 18. 17:51
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Elítéllek, mert ugyanúgy bűnös, aki hallgat! Nem, majd azt mondom, hogy "nagyon jól tetted, hogy nem szóltál senkinek". A bántalmazóak nyilván sokkal jobban elítélem.


Nem mondod el, mert elítéllek... Jó kifogás. Inkább mond ki, hogy egy gyáva beszari alak vagy! Hallgatsz, nem mersz szólni, mert félsz, hogy veled is ezt csinálnák! Vagy inkább te is közéjük állsz! Persze sajnálod.. dehogy sajnálod, ha sajnálnád, akkor nem csinálnád te is. Egyszerűen rasszistázd le az illetőt, aki cseszteti. Ha azt mondj, hogy "jó, akkor az vagyok", akkor utána már akármit mondhatsz neki gyakorlatilag, hiszen nem hivatkozhat arra, hogy rasszista vagy, ha ő is az. :)

2016. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!