Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kell tennem, hogy 1 lány...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Mit kell tennem, hogy 1 lány barátja legyek?

Figyelt kérdés

Az a felállás ,hogy 15-en vagyunk fiúk egy osztályban és lett (utólag vették fel) egy lány osztálytársunk. Kilencedik évfolyamot kezdjük 10 nap múlva.

Azt szeretném kérdezni ,hogy mit kell tennem azért ,hogy ez a lány a barátom legyen? Mármint én most arra szeretnék törekedni ,hogy bejussak a friendzone-ba és bent is maradjak?


Gondolom ehhez nagyban hozzájárul az érdeklődési körünk.

Még nem találkoztunk vele de tudtunkal jön a holnapi napon esedékes gólya táborba.

Szóval ,hogyan tudnék nála bevágódni de épp csak annyira ,hogy na értitek.

Az elején odamenjek hozzá? Vagy mindenki le fogja rohanni? Akkor mit csináljak? Utólag menjek oda? Vagy lehet ,hogy ki lesz közösítve mert ebben az osztályban mindenki kocka.


Ti mit tennétek?



2016. aug. 21. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább holnapig leállítanám magam, nem szőnék itt előre elméleti terveket, mert még az se biztos, hogy egyáltalán szimpatikus lesz.
2016. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a legjobb megoldás. Akkor előbb megnézem szimpi-e. Addig mások írhatnak válaszokat.
2016. aug. 21. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolkodsz ezen és így elveszti a dolog a varázsát. Hagyd hogy magától alakuljanak a dolgok. Legyél vele segítőkész, de ne zaklasd fél percenként. Ha pedig azt látod,hogy keresi a társaságod akkor kérdezz tőle, hogy miket szeret meg ami csak eszedbe jut. A lányok szeretnek magukról beszélni. Persze a túl személyes dolgokat hagyd ki az elején. Ha olyan helyzet adódna hogy a többiek piszkálják, akkor állj ki mellette. Ha vevő a társaságodra találj ki minden hülyeséget, hogy legyenek közös élmények, amikről lehet a későbbiekben beszélni és ezzel is fenntartani a barátságot.
2016. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ne tartsd ekkora csodának, hogy puncija van, kezeld emberként.
2016. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amivel nagyon lehet közeledni a lányokhoz (tapasztalatból tudom) hogy hallgasd meg a lelki bánatukat, persze ezt ne az első napokon, hanem mikor kicsit jobban megismerted. Érdeklődj iránta, imádják elmondani a baromságaikat, és így még meg is tudod ismerni és lehet rájössz hogy rossz a személyisége.
2016. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hadjuk. De komolyan a kérdés tárgytalan.
2016. aug. 23. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi van, kövér?
2016. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem több fiú barátom van mint lány, így lehet tudok segíteni.:)

Először is, saját magadat add és legyél vele "humoros".:) Természetesen ebben benne van az érdeklődési kör is, de ezzel valószínűleg nincs probléma, mivel osztálytársak lesztek/vagytok, szóval témátok mindig lesz, ha külső nem is (kedvenc együttes, sport stb.), akkor is a suliról tudtok beszélni és ez idő közben kialakul.:) Ha gondolod oda mehetsz hozzá vagy suliban padtárs, esetleg a közelébe ülsz..:) Ha ki lesz közösítve akkor nagyobb esélyed van a gyors barátkozáshoz, de így is, úgy is megoldható.;) Csak legyél vele jó fej, szerintem ennek az egésznek ez a titka.:) Remélem tudtam segíteni.:)

15/L

2016. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!