Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy az osztálytá...

Miért van az hogy az osztálytársam flörtöl az egyik tanárunkkal és a tanár nem szól rá?

Figyelt kérdés
Időnként észrevesszük néhányan az osztályból hogy az egyik srác flörtöl a tanárral meg időnként furcsa ahogy egymásra néznek. Látszik hogy másként tekint rá mint ránk a többiekre. Sőt még a dolgozatokban is szokott segíteni neki. Mi arra tippelünk hogy a srác tologatja a tanárnőt és nem tudjuk hogy csináljunk e ezzel valamit.
2016. aug. 30. 16:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Biztos nincs köztük semmilyen szexuális kapcsolat.

Anno a másodikos osztálykiránduláson az osztályt két tanár kísérte. Az osztályfőnök és egy másik tanár akit felkértek, nálunk az angol tanár volt. A kirándulás 4 napos volt.

Az első nap jól telt, teljesen átlagos volt. A második este bulit rendeztek a szálláshelyünktől pár km-rre. Falunap volt. Akik menni akartak azokat a kísérő tanár vitte el, akik meg maradni akartak azok megbeszélték, hogy az ofő szobájában kártyáznak, társasoznak, beszélgetnek, hasonló dolgok.

Én azt választottam, hogy elmegyek bulizni. Odaértünk, és fergeteges volt a hangulat. Az angol tanár is jól érezte magát, így hamar kiadta a parancsot, hogy aki elakar menni az neki jelezze, és minimum kettesével lehet vissza indulni. Bele is vetette magát a kedvenceivel a bulizásba.

Én is jól elvoltam, azonban pár óra múlva, kb. éjfélkor már untam. Teljesen kiment a fejemből, hogy szólni kéne, így a hirtelen döntéstől vezérelve elindultam visszafele. Közben gondoltam, hogy hátha a többiek még fent vannak, és beszállok én is játszani. Ezért picit siettem is, hogy hamarabb visszaérjek.

Mikor a szálláshely bejáratához értem, eszembe jutott, hogy nem szóltam, de már nem volt kedvem visszamenni, ezért egyenesen az ofő kis házához mentem.

Az ablakon keresztül láttam, hogy még ég egy kis lámpa, (gondoltam, lehet horror történeteket mesélnek, stb).

Így nyugodt szívvel, az ártatlanság tudatával nyitottam be majd léptem be a szobába.

Az osztályfőnökömön kizárólag egy bugyi volt, és éppen testápolóval kenegette a testét.

Egy pillanatra megfagyott a levegő a szobában. A tanárnőm volt a tapasztaltabb, így azonnal felkapta az esti alvós pólóját majd maga elé fogta. Elkezdte mesélni, hogy éppen lefekvéshez készülődött, mert sokan mégis meggondolták magukat és elmentek a buliba, illetve aki maradt azok inkább hamarabb akartak aludni.

Én pedig, ezt gyors és megállíthatatlan felbólogatásokkal igeneltem, utána elnézést kértem, hogy hirtelen benyitottam. Menni is akartam kifelé, miközben az ofő feltette a kérdést, hogy ez köztünk maradhatna? Nagyon cikinek éreztem és még 2x elnézést kértem miközben biztosítottam a maximális diszkréciómról az osztályfőnökömet.

Fogtam is meg a kilincset, miközben még pár kérdés hangzott el. Miért is jöttél amúgy? Nem úgy volt, hogy bulizni mész, nem tetszett?

Elmondtam neki, hogy miért is siettem annyira vissza, majd azt mondta, hogy "Igazából nem vagyok olyan fáradt, szóval ha van kedved szívesen játszom veled"

Fülig vörös lettem, nem is tudom mi volt bennem, de annyit mondtam rá, hogy szuper.

A tanár picit kacéran nevetett, és mondta, hogy forduljak el, (akkor esett le, hogy még mindig fogja maga előtt a pólót) és hogy a tanárom egy bugyiban van előttem. A szemem azonnal elkezdte feltérképezni a látható területeket. Persze a tanárom ezt is azonnal észrevette, és nevetve rámszólt, hogy: NAA, fordulj el!

Vörösebb lettem, és elfordultam.

Hallottam ahogy felveszi a pólót, és közben mondta, hogy várjak, keres egy nadrágot, csak lefekvéshez nem szokott felvenni.

Pár pillanattal később már mondta, hogy megfordulhatok. Teljesen átlagos kinézete lett. Azt leszámítva, hogy sima pólón keresztül látszottak a mellbimbói.

Megkérdezte, hogy mit szeretnék játszani?

Én picit félénken, megszólaltam, hogy römit. :D

Így indult el az osztályfőnökömmel a bonyolult, 3 évig tartó kapcsolatom, ami tele volt fordulatokkal, veszélyes pillanatokkal, és rengeteg erotikával.


Szóval tudom milyen az amikor egy tanár viszonyba keveredik a diákjával. Az iskola falain belül soha nem volt nyílt kivételezés, vagy bármilyen hasonló dolog, ami veszélyeztette volna a "kapcsolatunk" titkosságát.

2016. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez a múltkor E/1-ben lett feltéve. Csak azért emlékszem, mert akkor is kamunak tűnt:D
2016. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

#11: Te...TE NAGYON NAGY EMBER VAGY! Hány éves voltál? És mit történt römi helyet? Bocsi ,ha tolakodó vagyok.


#Kérdező: Mert miért zavar ez téged?

2016. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#13-as, cseppet sem vagy tolakodó. Az osztálykirándulás után pár héttel töltöttem a 17. születésnapomat.

A römi helyett pedig valójában nem történt semmi, hiszen römiztünk is egy bizonyos ideig. :) "Érdekességet" tekintve inkább az a fontos, ami a römi alatt történt, és utána. Persze ez egy nagyon fordulatos, és hosszú történet. Sok dolog számomra is csak később lett világos, hogy mit-miért tett az én volt osztályfőnököm. Aki eléggé manipulatív személyiség, ha elárulhatok egy kulisszatitkot. :)

ui: Láttam, hogy páran már le is pontozták a hozzászólásomat, bocsi emberek. Tényleg eléggé szerkesztetlen, de talán ennek is köszönhető, hogy hiteles, hiszen látható rajta, hogy szimpla először feltörő emlékképek leírása. :)

2016. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
#11 nincs egy blogod vagy weboldalad ahol levan írva az egész történet? xD Szivesen elolvasnam :D
2016. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek a 15-őssel! :D


Köszönöm ,hogy válaszoltál. Tőlem ment a zöld ,az biztos. ;)

2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha tobb van koztuk mint diak-tanar kapcsolat a tanarnot ki is rughatjak paros labbal a munkahelyerol.
2016. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsétek fel.
2016. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Te hülye vagy?
2016. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen esetben mindig a tanár használja ki a diák kiszolgáltatottságát, naivitását, emiatt kell feljelenteni. Nem azért vették fel a tanárnőt és fizetik közpénzből hogy a diákkal flörtöljön és esetleg szexeljen. Vén kockásinges ribi.
2016. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!