Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok/szeretek rajzolni!...

Nem tudok/szeretek rajzolni! Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam es szerintem sem is fogok tudni de közeleg a suli es muszáj lesz. :(

Otthon még úgy "elrajzolgatok' de mások előtt nehezebb. Főleg úgy, h az összes lány az osztályban egyszerűen imád és tud is rajzolni. 15/l


2016. aug. 31. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

És ez miért is probléma?


Szerintem több millió boldog ember él/élt a Földön, aki nem tudott rajzolni.

Én sem tudok, soha nem tudtam, holnap megyek tizenegyedikbe és semmi hátrányom nem származott eddig belőle..

2016. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
?????
2016. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Viszel rajzra egy fülhallgatót. Odavágsz egy olyan rajzot hogy azért a kettes vagy hármas meglegyen, az óra többi részét meg átalszod.

Probléma megoldva.

2016. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
wtf?
2016. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha valaki nem rajzol szépen, nem érthet mindenki mindenhez, te biztos valami másban vagy jó. Azzal meg végképp nem kell foglalkozni, hogy más mit gondol rólad, ne máshoz mérd magad. Én szeretek, és tudok is rajzolni/festeni, mégse vagyok soha 100%-osan megelégedve a munkámmal, mindig úgy érzem lehetne ezt jobban is. Épp ezért, megtanultam, hogy csak saját magamhoz viszonyítok, hogy mennyit fejlődtem egy előző munkámhoz képest. Te se azzal törődj, hogy mások mit szólnak majd, és hogy xy ezt jobban, szebben csinálta.. :)
2016. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez egy készségtárgy, nem muszáj érettségizned belőle. Nem értem az aggodalmadat. Amit muszáj, azt megcsinálod és kész, senki sem fog nagy dolgokat várni tőled, a tanár sem és az osztálytársaid sem.

Kicsit fejlődik a rajztudásod, semmi más következménye nem lesz a rajzóráknak.

2016. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia. Rajzolni meglehet tanulni, senkisem születik úgy hogy egyből jól rajzol. De persze jobb szomorkodni és mondogatni hogy nem tudsz, ahelyett hogy videókat néznél hogyan is kell.

yt csatorna ami segít ebben: sycra (angol tudás kell)

Jazza, Kim jung gi (ez pedig motivál)

2016. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Igazad van, meg lehet tanulni rajzolni, akartam is írni a jobb agyféltekés rajzolást, de a kérdező azt írta nem is szeret rajzolni. Feleslegesnek tartom, hogy valaki csak azért megtanuljon valamit, hogy másoknak megfeleljen, miközben őt nem is érdekli.
2016. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Simán meg lehet, de ha valaki nem szeret miért erőltetné?

A jobb agyféltekés rajzolásról meg annyit hogy én voltam. Nem rajzolni tanítanak meg, csak elhitetik veled.

Annyi van ott hogy kapsz egy kinyomtatott képet amit kiméregetve átmásolsz egy üres lapra majd azt kiszinezgeted. Természetesen ha valaki nem tud egyáltalán akkor fejlődhet, de inkább arra megy hogy elhitesse veled hogy tudsz rajzolni míg csak kopírozol. Én is a tanfolyam végén lestem csak hogy mennyire jól megtanítottak rajzolni. Aztán hazamentem és pár nap múlva jött a felismerés hogy "Várjá csak..."

Aki rajzolni szeretne és nem csak előre kinyomtatott lapokat kopírozni grafittal annak nem ajánlom mert csak pénzkidobás.

2016. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9 Erre inkább nem mondok semmit, de ez nagy baromság volt, amit ide leírtál.. :DDD
2016. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!