Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok/szeretek rajzolni!...

Nem tudok/szeretek rajzolni! Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam es szerintem sem is fogok tudni de közeleg a suli es muszáj lesz. :(

Otthon még úgy "elrajzolgatok' de mások előtt nehezebb. Főleg úgy, h az összes lány az osztályban egyszerűen imád és tud is rajzolni. 15/l


2016. aug. 31. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor mesélj miért volt az? Te mit tapasztaltál ezen a tanfolyamon.

Nekünk elénk raktak kinyomtatott képeket aminél pontokat kellett egy másik a4-es lappal kiméregetni majd felvinni a rajzlapra. Ezután összekötni, majd ha azzal is végeztél akkor a megfelelő grafit árnyalattal kiszínezni. Az a baj hogy bármilyen jó lesz a végeredmény az első lépések miatt ez még mindig csak másolgatás, és messze van a tényleges rajzolástól.

Nektek hogy volt a tanfolyam hogyha ez baromság volt amit leírtam? Vagy fáj az a több tízezer forint amit feleslegesen hagytunk ott?

2016. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem hogy természetesen ez megvan hintve ilyen meg olyan tudományos dumával amitől az egész trükköt jobb esetben nem veszed észre. Mint a halottakkal beszélős/jósolós TV műsorok régen.
2016. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy alkalomtól fogod megváltani a világot. Pontozással, meg méregetéssel kezded, aztán majd vonalzó se fog kelleni, később meg majd kép se, de ehhez rengeteg gyakorlás és tehetség is kell, hogy valaki odáig jusson, hogy fejből lerajzoljon egy olyan portrét, ami megszólal. Valaki életében nem fog úgy rajzolni, mint Picasso, de ezt el kell fogadni, és nem csodát várni ezektől a tanfolyamoktól, és kijelenteni, hogy semmi értelme. Erre is vonatkozik, hogy nem máshoz kell viszonyítani, hanem magadhoz, hogy mennyit fejlődtél.

Egyébként én nem voltam ilyen tanfolyamon, olyan a szakmám, hogy tudom miről beszélek. Én milliméterek közt is különbséget tudok tenni, és ha azt mondják, hogy húzzak egy 3 mm-s, vagy egy 6 mm-s vonalat, nincs idő arra, hogy vonalzóval méregessem..

2016. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltál ilyenen, de a szakmád ilyen akkor pont tudnod kéne hogy ez a hétvége alatt megtanítanak mekkora baromság annyi pénzért amit elkérnek.

És nyilván nem tanul meg az ember, de azt ígérik. Ezért átverés.

Pusztán ezekkel a tanfolyamokkal ahol minden fogja a kezed sose fog az ember arra a szintre eljutni ahol te vagy az írásod szerint.

Nem véletlen tanulnak máshol az emberek évekig ilyet.

2016. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam, hogy csodát ne várj ettől a pár alkalomtól. Az elméletet megtanítják, a gyakorlatot megmutatják, a többi már csak rajtad múlik, az hogy benned mi van, mire vagy képes, és hogy mennyit teszel (gyakorolsz) ezért.
2016. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!