Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem kedvelem...

Mit tegyek, ha nem kedvelem az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
(Középiskola) Nos, egyszerűen annyira unszimpatikus. De, rajtam kívül majdnem mindenki kedveli. Előadja, hogy mennyi mindent tesz az osztályért (közbe pedig szart se) meg mondta, hogy segít mindenkinek, nehogy megbukjon bárki is. Ennek ellenére egy csomóan buktak. Amikor kértem segítséget, mert nem megy egy bizonyos tantárgy szart rám. Pedig ő mondta, hogy kérjünk segítséget! Annyira elegem van belőle, hogy ennyire meg játssza magát. Nem azzal van bajom, hogy majdnem megbuktam, mert szerencsére nem, és nem őt hibáztatom érte, de akkor legalább ne adja elő, hogy az ő érdeme! Mert nem tett semmit! Én mentem el külön tanárhoz. Próbálok kedves lenni vele, de olyanokat magyaráz, hogy úristen... álomvilágban él. De elvárja, hogy mindenki tisztelje és szeresse amikor néha rohadt bunkó tud lenni mással. Ja igen, ez az egyik kedvencem, hogy mindig azokkal kiabál aki nem csinált semmit! De akik egész órán nem figyelnek az nem baj. De ha valaki kér egy tollat aki eddig meg se szólalt, ő már zavarja az órát. Eléggé megy a kivitelezés is. Hogyan lehet ezt kibírni? Nem akarok veszekedni, de jó pofizni se.

2016. szept. 1. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet,kerüld el! Kezdj el más tanárral jóban lenni! Mástól kérj segítséget. Akárhogyis,de muszáj tisztelettudónak lenned az ofőddel,mert ő az osztály "főnök" akinek azért igencsak sok a befolyása.
2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy és milyen nemű?

Amíg elolvastam mindvégig az én osztályfőnökömre gondoltam. Pokoli egy makacs ember. Régebb kényszerített a köcsög kirándulásaira, mindenbe bevonta az osztályt és egyik döntését sem kérdőjelezhettük meg, minden úgy kellett legyen ahogy ő akarta, semmit mást nem akart hallani sosem. Én is nagyon megutáltam IX. végére, azóta 'hadilábon' állok vele. De nem kell azt hinni, hogy folyton veszekedünk, sőt. Én totál leszarom, tulajdonképpen csak ő szólít meg, még mindig ő akar szóba állni velem és téríttetni. Bár egy ideig megtanulta, hogy nem érdemes velem foglalkozni, újra visszatér néha a szokásaihoz, nem egyszer szólalkoztunk össze. Bár ritkán szokott ordibálni, meg mindenki elsőre azt hiszi, hogy de kedves ember, igen, néha az is tud lenni, de egy diák sincs a suliban aki bírná őt. Nagyon makacs és önfejű.

Hogy mit tegyél? Szerintem azt amit én. Ha nem akarsz veszekedni és jó pofizni sem, akkor tökéletes megoldás a totális semlegesség. Ha ő kérdez valamit válaszolsz és kész, vagy ha kérdezni akarsz, megkérdezed és kész. Így se nem nyalod a seggét, se nem ölitek meg egymást. Egyik lány osztálytársam, aki nagyon bunkó mindenkivel, na pl. ő vele az ofőm se bír. "Megnevelte", nem bír a lánnyal leállni veszekedni, a lány kiabál, majdnem ordít, fenyegetőzik és otthagyja a francba sokszor, nem tudja irányítani. Bár nem szép látvány látni, de legalább a lány azt csinál amit akar, az ofő még így is őt védi be a legjobban.

2016. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak kibírni lehet, de néha annyira nehéz, igazából nem veszekedtem vele, inkább csak megjegyzéseket tett rám, hogy én így meg úgy.


Utolsó válaszoló, 10-es vagyok és lány. Egyébként próbálok semleges maradni, hozzá se szólni, de ugye ez néha elkerülhetetlen, és olyanokat tud magyarázni...


Ettől függetlenül köszönöm, hogy válaszoltatok.:* Ment a zöld kéz.:)

2016. szept. 1. 19:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Régebb kényszerített a köcsög kirándulásaira, mindenbe bevonta az osztályt. Ez nálunk is nagyon igaz..
2016. szept. 1. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogd fel gyakorlásnak! A felnőtt életben egy rakás ilyen fax fog körülvenni. Legalább már most megtanulsz mosolyogva bólogatni, miközben egy sggfejnek tartod. Néha még adhatod is alá a lovat, a vicc kedvéért, amikor fényezi magát, elkezdheted te is fényezni, aztán nézd meg a reakcióját! Vagy csak simán tojd le, ne akadj fenn a képmutató álszent mivoltán, tele van ilyenekkel a világ, és ezekbe úton-útfélen bele fogsz botlani sajnos. Az élet sajnos ilyen.
2016. szept. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a kockásinges disznók elvárják hogy mindenki nyalja a seggüket.
2016. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Azt hiszem az lesz a legjobb ha megpróbálom figyelmen kívűl hagyni, semlegesnek lenni, úgy is csak magamat idegesíten fel.
2016. szept. 2. 18:52
 8/10 A kérdező kommentje:
*m
2016. szept. 2. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont, mint az én osztályfőnököm... Még 3 évet ki kell bírnom vele, tavaly majdnem megbuktatott.

Kérdező, hanyadik osztály?

2016. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, már leírtam, hogy hányadikos vagyok.:D
2016. szept. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!