Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha utálnak az...

Mit csináljak ha utálnak az osztálytársaim (1-2 embert leszámítva)?

Figyelt kérdés

Tavaly is ez volt,de azt hittem ez megváltozik.

Talán nem az a jó szó hogy utálnak,inkább csak szánalmasnak gondolnak vagy nem tudom.

Ha valamit velem kell csinálniuk kb könyörögnek a tanárnak hogy BÁRKI mással lehessen,ha valakit mellém ültetnek,mert mondjuk ott van hely,megjegyzéseket tesznek hogy "szegény"stb...

Pedig nem vagyok olyan szörnyű,kicsit csendesebb,de lehet velem beszélgetni,nem vagyok vicces,de értem mások poénjait stb szóval nem tudom mi bajuk.



2016. szept. 1. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Nyomorék egyenbirkák, az a bajuk.

Tojd le őket, sok mindent úgysem tudsz tenni. Barátkozz az 1-2 kivétellel.

2016. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
94%
Fel a fejjel! Legyél velük kedves, mosolyogj sokat kérdezz meg mi van velük, hogy vannak. Nem utálnak, csak még túl gyerekek.Én sem voltam soha népszerű diák, de mindenki szeretett mert kedves voltam hozzájuk. Mosoly a legjobb módszer a barátszerzésre, bárki ellágyul tőle :)
2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tippeket. :)
2016. szept. 1. 22:24
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak megsérteni, nem sértésből írom a következőket: amikor ilyen előfordult nálunk az osztályban, az azért volt, mert az illető büdös volt, vagy borzasztóan kövér (ilyen esetben tesin nem szeretett vele lenni senki), vagy csak simán egy árulkodós kis g ci, aki mindig bemártott valakit, vagy egy tanársggnyaló eminens kis féreg.
2016. szept. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg,de nem hiszem hogy büdös lennék,soha senki semmi jelét nem adta plusz rendesen tisztálkodom.

Eminens nem vagyok,árulkodós sem,kövér sem,igaz tesiből ennek ellenére nem vagyok valami zseniális,hát ha az elég oknak...

2016. szept. 2. 08:14
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

"árulkodós kis g ci, aki mindig bemártott valakit"


nem tudom, hogy ezt hogy érted, de ha valaki bántja a másikat ok nélkül, vagy gonoszkodik vele, esetleg lop a többiektől, akkor vagy megállítom, és felelősségre vonom, vagy beköpöm a tanároknak. Az meg senkit nem érdekel, hogy ki cigizik az udvar végében. Nálunk sok ilyen volt, voltak füvesek is, de eszemben sem lett volna őket beköpni, főleg mivel valami oknál fogva még ők voltak a legrendesebbek. Ezért szerintem igenis függ, hogy ki miért akar beköpni mást. Ha valaki testileg vagy lelkileg bántalmaz valakit, akkor szólok valakinek, ha én nem tudom megvédeni. Gondolom ezzel te is egyet értesz. Az meg, hogy milyen legális vagy illegális élvezeti szereket használ, az tök lényegtelen. A lényeg, hogy ne bántalmazzon mást bántalmazzon.

2016. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Az előző hozzászólásomat 4-esnek írtam.
2016. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, használj dezodort, spray-t. Akárki akármit kitalálhatott rólad. Bár én az ilyen kitalált lejáratós dolgoknak már nem dőlök be, én magam szeretem megismerni az illetőt. De ki tudja, lehet valamit elhíreszteltek rólad, talán ők is tudják nem igaz, talán nem, tök mindegy. Ha finom az illatod, akkor már előnyben vagy. Hányszor érzem, hogy olyan férfi megy el mellettem, aki jobban illatozik mint sok nő. Bátran fújd rá a ruhádra. Próbálj modernebb cuccokat hordani, nem a legdrágábbakat, de azért ne higyjék rólad, hogy csóró vagy. Mert aki annak néz ki, ahhoz alapból a többség úgy áll hozzá, hogy terjeszthet valamit, vagy büdös, vagy lopni fog, vagy akármi. Ezeken kívül még sportolj. Ne csak pont azért, mert kiközösítenek, meg lehet kicsi vagy és vékony. Tök mindegy. Ha ezt mind leszarod, akkor is előnyödre válik, ha sportolsz. Fuss, súlyzózz, próbálj tesi órákon túlteljesíteni rajtuk. Ha nem is fognak megszeretni, de idővel rájönnek, hogy "na, ez a gyerek mégsem olyan mint amilyennek hittük".


Amúgy kicsit én is sajnállak. Nem csak azért, mert mindenki lenéz, hanem mert 2-3 év múlva lehet, hogy munkába kell helyezkedned. És sokkal sikeresebb egy sportos, rendes fiú, mint akin látszik, hogy csak úgy van. Persze, rendes vagy, de látják a passzivitást rajtad. Nem kell másoknak megfelelned, de legyenek céljaid, és annak felelj meg. Ezt hívják egyéniségnek. A többség nem az, mert egymást majmolják, de te is csak úgy elvagy, úgy a semmivel. Ha nem vagy jó a sportban, akkor mondjuk legyél ötös matekból, vagy hasonló. Változz meg, akkor is, ha már nincs veled bajuk. Ne viselkedésbe változz, hanem hozzáállásba. Add mindig a 100%-ot, ha kérdeznek valamit, mond el róla őszintén a véleményed, ne csak bólogass.

2016. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
81%

Sajnállak.. Nekem is van olyan helyzetben osztálytársam mint te. De többen is próbáljuk védeni, őt nem azért csúfolják mert csendes, hanem mert büdös. Szerencsére mi osztályunkba több a csendes mint a ripacs. Én nagyszájúbb vagyok, de nem szoktam gúnyolódni senkivel, és az introvertáltakkal jobban kijövök (általánosan), mert normálisabbak.


Nincs mit tegyél, beskatulyáztak hogy ,,nyomi" vagy. Egy idő után megunják. Ne foglalkozz vele. Nekem is 1000x a ,,lelkembe" gázoltak régebb, és 0 az önbizalmam még most is.

Nem a te egyedi problémád ez, és nem veled van a baj.


Idióta osztályt fogtál ki.



Még ha büdös is lennél (de mondtad h nem) akkor se lenne semmi oka senkinek hogy csúfolódjon. Az se a te hibád lenne, inkább a szüleidé, és akkor is az a helyes hogy megmondják hogy né büdös vagy, moss fogat, használj dezodort, minden reggel tusolj, parfüm, ne izzadtan gyere suliba, stb.

Csak hát erre fele a bunkóság nagyobb divat..



Semmi bajuk nincs veled (ennyi alapján amit leírtál), az a szórakozásuk hogy másokat kigúnyolnak, és kiröhögnek. Szánalmasok.



Hány éves vagy? Fiú vagy lány?

2016. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Az árulkodóst úgy értem, hogy pl. volt egy tetves kis eminens, tanárgyereke osztálytársunk, aki folyton beköpött mindenkit, aki puskázott. Mi köze van neki a puskázáshoz? Foglalkozzon a saját dolgával! Senki nem ártott neki, de ő folyton árulkodott. Egyáltalán nem volt fogalma arról, mi az az osztályközösség, és hogy mi az az összetartás. Az egész osztály rühellte... bocs, kettő ilyen volt. Ja, meg egy gimiben.


Kérdező:

Ha semmi ilyen oka nincs, akkor csak szimplán kretének, ne foglalkozz velük. Vagy akár valamelyiket, akit kicsit normálisabbnak ismersz, meg is kérdezhetnéd, hogy mi az oka ennek.

2016. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!