Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam meg anyukamnak...

Hogy mondjam meg anyukamnak hogy elakarol menni a sulimbol?

Figyelt kérdés
Tudom higy meg csak szeptember 3.a van. De most vettek fel gimnaziumba (7.es vagyok). Es egyaltlan nem tetszik. Se maga a suli a tanarok es nem is igazan vannak barataim. Az osztalyom szamomra egyaltalan nem tetszik. Es az se hogy 9 oram is van ugy hogy 7.es vagyok. Mikozben a bagyam (aki 9.es) neki is a max oraja 7. Rrzem hogy nem fogom birni es elakarok menni. Nagyom nem tetezik az egesz gimi. Hogyan mondhatnam el anyanak hoy en igen is elakarok menni mert utalom!
2016. szept. 3. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"anya, másik suliba szeretnék menni"
2016. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És ha az új sulid sem tetszik 2 nap után, onnan is el akarsz majd menni?

Most még minden és mindenki ismeretlen, ezért idegenkedsz. Simán lehet, hogy pár hét múlva megkedveled a gimit, jól fogsz tanulni, lesznek kedvelt tanáraid, barátokat szerzel, beilleszkedsz az osztályközösségbe.

Az elején minden ilyen szituáció többesélyes. Lehet, hogy pár hónap múlva valóban az derülne ki, hogy nem felel meg neked a gimi, akkor már komolyabban fontolóra veheted a váltást, beszélhetsz anyukáddal, hogy konkrétan milyen problémák vannak. De pár nap után ilyesmit kijelenteni nagyon korai.

2016. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eléje állsz, elkezdesz járkálni és a földet bambulod. Sóhajtasz néhányat és mikor megkérdezi mi a baj, odanyögöd, hogy el akarsz menni a sulidból.
2016. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!