Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák barátság. Miért...

Tanár-diák barátság. Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Nyáron összebarátkoztam az egyik tanárnőmmel, napi szinten beszéltünk, néha találkoztunk, mondta, hogy a barátjának tekint és nagyon jól elvoltunk. Most, hogy elkezdődött a suli személyesen, mintha nem is az az ember lenne.... Kedves velem, de azon kívül, mintha nem ismerne jobban a többi diáknál. (ez sulin belül rendben van, sőt így a helyes) de nem messze lakunk egymástól, így sokszor összefutunk, mióta suli van egy köszönéssel elhúz mellettem. (Nyáron mindig megállt és váltottunk pár szót). Ez nem az, hogy siet vagy nem ér rá, egyértelműen megváltozott felém a viselkedése. Ha megkérdezem azt mondja nincs semmi gond, facebookon úgy viselkedik ahogy eddig ezt nem értem. Valamelyik nap összefutottunk akkor is csak elment mellettem rá 10 perce, ahogy hazaért meg rámírt....
2016. szept. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Megjátssza magát az ismerősök előtt, gondolom, nem szeretné, ha pletykálnának arról, hogy ti barátkoztok.
2016. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt teljes mértékben megértem és így van rendjén, de nem értem, hogy mi van vele akkor, amikor teljesen sulin kívül futunk össze. Furcsa, de mintha zavarban lenne előttem vagy nem is tudom, mély témákat sose hozott fel személyesen, ott inkább csak általános dolgokról beszélgettünk meg hülyéskedtünk, ez alapból furcsa volt, hogy miért csak neten nyílik meg, de betudtam annak, hogy van amiről nehéz beszélni és személyesen még nehezebb. Viszont most már személyesen hozzám se szól szinte
2016. szept. 8. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán fél, hogy meglátja egy ismerős.
2016. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont nyáron meg simán találkozott velem nyilvános helyen, ez az érdekes :D
2016. szept. 8. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már meglátott valaki együtt titeket, és rákérdezett nála, hogy csak így haverkodik a diákjával vagy mi, és azóta óvatosabb.
2016. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy így mondod...vagy talán elmesélte valamelyik barátnőjének, akinek az volt a véleménye, hogy ez nem helyes.
2016. szept. 8. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,az is lehet.
2016. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!