Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden csak az én hibám? Mit...

Minden csak az én hibám? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már 2 éve hogy szeretek valakit... Eleinte kerültem is, kb jò fél évig, mert bátorságom sem lett volna ahhoz hogy bármit is lépjek, másrészt erkölcsi szempontbòl gusztustalannak tartottam mivel az illető a tanárom.

Igen, ez már megint az a tipikus eset amikor a kis tinileányzò beleszeret a nála kb 15 évvel idősebb, jòképű tanárbácsiba...bárcsak ilyen egyszerű lenne kifejezni magam, lényegében ez is a story de aki ilyen helyzetbe kerül, annak sokkal nehezebb mint gondolnátok...


Ha valaki nehezen tud beszélni az érzéseiről, akkor az én vagyok, ezt szorozzátok meg azzal mikor ott áll előttetek az az ember, akibe már jò ideje belezùgtál és foggalmad sincs hogy most jò esetben hang jön ki a torkodon, vagy valami ahhoz hasonlìthatò nyekergés...hogy ezt hány alkalommal játszottam el, ne kérdezzétek!

Félévkor jött az okos gondolatom, hogyha már ìgy is- ùgy is hülyét csináltam magambòl, legalább legyen stìlusos


2016. szept. 9. 06:05
 1/3 A kérdező kommentje:

A KÉRDEZŐ:


Elnézést kérek, valamiért elküldte előbb mint szerettem volna.

Itt a folytatása:


hát nosza , jelöljük be a facebook-on!

Így is lett, majd néha-néha rá is írtam ...persze mindig a sulival kapcsolatban kérdeztem valamit, sokszor órákat bambulva a monitort , izgulva hogy mikor ír vissza.

Ez ment egy darabig, aztán már más témákba is belementünk, beszélgettünk, a suliban is sikerült elérnem néha hogy pár szót váltsunk, egészen jóba lettünk... Aztán gondoltam kipróbálom , hogy reagál ha közeledek felé valahogyan... jött az hogy már találkozzunk, felköszöntöm ha szülinapja van stb.. akkor már voltak komolyabb dolgok, úgy nem történt semmi, azért nem akarom részletezni mert nem olyan téma, amit vígan kitálal az ember a nagy nyilvánosságnak.

Telt-múlt az idő, már nem volt a tanárom, 1,5 év telt el azóta hogy először megpillantottam és még mindig ugyanaz az érzés fogott el, akárhányszor találkoztunk... Aztán egy szép napon történt köztünk ez meg az... A lényeg hogy még Dante szerint is valószínűleg a pokol aljára kerültem volna, ahogy elcsábítottam a szegény tanárbácsit...

Ha mindent megoszthatnék veletek, könnyebb lenne, de sajnos csak annyit írhatok le hogy teljesült az, amit sosem gondoltam volna...

Furcsa hogy mikor este lefekszel aludni, álmodozol hogy mit szeretnél elérni, kit szeretnél megkapni stb...és egyszer csak puff..megkaptad! Ez volt az első gondolatom. A második pedig az, hogy oké...de mi lesz ezek után? Én szeretem, neki meg valószínűleg csak egy titkos kis kaland volt ami sosem tudódhat ki. Azóta kerül engem, de én is igyekszem őt, ahelyett hogy megbeszélnénk a dolgot értelmesen... Most már több mint 2 év telt el azóta hogy beleszerettem, de semmi sem változott.. Mégis mi a francot kéne tennem? Ha beszélek neki az érzéseimről ő meg ott hagy a francba de van még pár évem a suliban az se jó, ha magamba folytom, az se jó..Szerintetek?

2016. szept. 9. 06:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak. Nem lehet könnyű. Bár én elítélem az ilyen tanárokat, végül is ők is emberek. Nagy a kísértés. Viszont egy genny,mert úgy látszik, hogy csak arra kellettél neki... Bár már nem vagyok tini, én a helyedben elkezdenék járni valami sulis társammal. Ha a tanár úr érez valamit irántad, akkor féltékeny lesz és teperni fog. Ha meg tényleg csak ennyi volt, akkor kár keseregni érte. Úgyis nagy a korkülönbség.
2016. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezen egyébként én is elgondolkoztam már, de ez megint olyan gyerekes...csak azért összejönni valakivel hogy féltékennyé tegyem azt az embert akit szeretek... Nem beszélve arròl hogy ezzel még egy embert tönkretehetek, csak azért hogy a játékom kis részévé váljon :/
2016. szept. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!