Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkálnak az osztálytársaim....

Piszkálnak az osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8. Osztályos vagyok és 2 hete minden nap belémkötnek az osztálytársaim. Folyamatosan a külsőmről tesznek megjegyzéseket, pedig nem vagyok más mind a többi lány. Csak a fiúk piszkálnak hogy kicsi a mellem, milyen hülye fejem van stb. Úgy csinálok mint ha észre sem venném, de nagyon megbántanak vele. Szünetekben nem merek bemenni a terembe mert félek a piszkálódásoktól. Mikor az egyik fiú mellé ültetnek az egyből fintorog és mondja hogy bárki más csak ne én üljek mellette. Nem tudom most miért csinálják ezt... Egész eddig sosem szekáltak.
2015. szept. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt velem is csinálták a suliban. Meguntam és odamentem hozzájuk, hogy na akkor most mondják el szemembe mi a gondjuk. Nem hiszed el, onnan kezdve haverok lettünk, hogy voltam ilyen bátor, pedig csak elegem volt a sok sírásból, hogy senki se lássa. Remélem hamar abbahagyják a kínzásodat.
2015. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt én is mondhatom hogy legyél bátor. de tudok jobbat: szólni a tanaraknak vagy ami még jobb a szüleidnek. ők lerendezik és nem fognak többet piszkálni. de előtte lehet próbálni haverkodni velük az első hozzászólás szerint. Amúgy ha elég bátor vagy bemosol egyet a fintorgónak és utána nyugtod lesz....
2015. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj..nem kell velük foglalkozni, ez magukat minősíti..ha észreveszik hogy nem érdekel amit mondanak, akkor abba fogják hagyni..és bármit mondanak, ne vedd magadra, ne foglalkozz velük, amúgy is csak egy évet kell velük kibírni :)

Sok sikert ;)

2015. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!