Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek volt olyan esemény...

Nektek volt olyan esemény általános iskolában ami megpecsételte az ott töltött éveid, vagy mai napig fájó szívvel emlékszel vissza rá, vagy megbántál nagyon valamit? Vagy egyszerűen nem érdekelnek már, mert a múlté? :D

Figyelt kérdés
Elsősorban felnőttek válaszát várnám

2016. szept. 11. 17:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Még alsóban történt, kb. elsős vagy másodikos lehettem és volt egy tanársegéd nő az osztályban. Leghátul ültem és az egyik órán a tanár feltett egy kérdést. Én persze nagy lelkesedéssel jelentkezek, hogy tudom :D És nagy lendülettel feltettem a kezem, persze nem láttam hogy a tanársegéd mögöttem áll és fölém hajolt és úgy orrba vágtam, mint a huzat :D Két kézzel fogta szegény az orrát
2016. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, eszembe jutott még egy eset:

Szintén alsóban történt, osztályfőnököm valamiért kibukott az osztályra és csak az rémlik hogy az óra utolsó perceiben állva kellett lenni. És nem az hogy magamban beszéltem hanem kicsit hangosabban megjegyeztem magamnak mikor megszólalt a jelző csengetés, hogy na már akkor nincs sok, vagy valami ilyesmit. A tanár persze hallotta, hogy valamit motyogok, és elkezdett le osztani, hogy elhordhatom őt mindennek, meg utálhatom de stb. stb... Totál kellemetlen helyzetbe hozott mindenki előtt, holott ő hozzá köze se volt, a szép ebben az hogy a padtársam utána szünetben megjegyezte hogy ő TISZTÁN hallotta, hogy én ezt és azt mondtam a tanárnőről és hogy utálom...

Szóval az elég gázos szitu volt

21/L

2016. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!