Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet "igazán élni" pénz...

Hogy lehet "igazán élni" pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy éld az életed tartalmasan, használd ki a lehetőségeidet, nem a pénz számít, hanem ahogy élsz, stb.


De kérdem én, egy poros kisvárosban élve ezt mégis hogy lehet megvalósítani?

Itt alig van ingyenes program, sőt, még fizetős is kevés, de azok is drágák a pénztárcámhoz képest.


Így hogyan lehetne "igazán élni" ?



2016. júl. 15. 14:42
 1/6 Üres tükör ***** válasza:
77%

Elj az internet adta lehetosegekkel.

Legalabb annyi pebzed legyen, hogy egy normalis gepre es netelofizetesre fussa.


film, zene, youtube musorok, kozossegi portalok, google earth ...

2016. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
2016. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Az első kihagyta: olvass jó könyveket. Nem a bulizás jelenti az életet!
2016. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj kedves első, de számomra az nem egy tartalmas élet, hogy a 4 fal között ülök és filmet/sorozatot nézek, zenét hallgatok, és egy képernyőről bámulom a világot.


#2, az az ember pedig... legyen boldog, de én nem vágyom egy sátorba, és nem elég 63 ezer Ft. Mit csinál ő abból? Kaját vesz, meg néha ruhát.


Én viszont szeretnék kulturális programokra járni, új embereket megismerni személyesen, tapasztalatot szerezni, új dolgokat felfedezni, egyszóval amit írtam: "igazán élni".


De úgy látom, félreérthetően írtam.

2016. júl. 15. 15:15
 5/6 Roland G. ***** válasza:
Sehogy!
2016. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, hogy pénz nélkül nem lehet.


Holott kb mindenhol azt hallani, hogy pénz nélkül is lehet, mert ilyen program, olyan program, stb, de egy poros kisvárosban mégis hogy? Itt nincs semmi szinte...

2016. júl. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!