Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek az egyik tanáromtòl...

Félek az egyik tanáromtòl. Mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

10. osztályba járok, szakközép iskolába, lány vagyok. Van egy tornatanárunk, aki már a suli kezdete òta furcsa dolgokat csinál velünk

Egy példa: Testnevelés òra van, hasizom gyakorlat, alkar támasz. Odajön hozzánk és ráül a hátunkra, ha nem bìrjuk el a sùlyát, (márpedig a lányok főleg nem bìrják), akkor beìrja az elégtelent és megaláz minket különböző szavakkal, mòdszerekkel.

A másik dolog pedig hogy néhány lányra, rám is furcsa kifejezéseket használ, van hogy òra után a szertárba hìv minket hogy segìtsünk elpakolni a labdákat és mikor lehajolunk, a seggünket bámulja .

Volt már többször is hogy magához hùzott , de én akkor kifutottam és ennyiben maradt a dolog.

Szòlni nem merek senkinek mert mindig azzal fenyeget minket, hogy az òrán megbeszélteket vagy feladatokat nem adhatjuk át senkinek, amennyibe igen, az igazgatò a legjobn haverja, bárkit percek alatt kirùgat.

Számomra fontos a jövőm, szeretnék leérettségizni, aztán elhelyezkedni egy jò munkahelyen. De ùgy érzem már nem bìrom elviselni ezt az állandò inzultálást és megalázást...kérlek benneteket hogy segìtsetek, mit tegyünk?



2016. szept. 13. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azonnali hatállyal jelenteni kell. A szüleitekkel mindenképpen közöljétek, és menjetek el a rendőrségre. Tehát az összes diák, aki érintett ebben, és fogjon össze.


Ugyanis ha arról van szó, hogy erről az egészről az izgató is tudott (hiszen állítása szerint a legjobb haverja), akkor mindkettő felelősségre vonható véleményem szerint. Egy ilyen zűrös iskolából egyébként talán jobb is lelépni, de ha a rendőrség meg tudja oldani ezt az ügyet, akkor jobb esetben nem nektek kell majd elmenni onnan.


Sok sikert,


Dante

2016. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

*igazgató is tudott


Dante

2016. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%

Akkor az a tanár egy szihopata!!!

Szerintem szólj a szüleidnek!!

2016. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Meg az 1 nek igaza van!!!
2016. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tudtok, készítsetek róla titokban hangfelvételt!

Bizonyított bűncselekményből már az igazgató sem tudja tisztára mosni.

2016. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, és a legjobb lenne, ha a többi lány is így tenne, és közösen, több szülő keresse meg az igazgatót, beszéljék meg a tornatanárral is a dolgot. Nem szabad félni, nem ő fog kirúgatni téged/titeket, hanem őt fogják kirúgni, ha nem változtat nagyon gyorsan. De ha többen is panaszkodnak rá, akkor a szülői nyomás miatt amúgy is a kirúgás veszélye fenyegeti. Nehogy már neki álljon feljebb. Ha egy ilyen sztorit megszellőztet a helyi sajtó, az is kellemetlenül érintheti a tornatanárt. Neki van veszítenivalója, nem nektek. Ez az egyetlen lehetősége, ha félelemben tart titeket, hogy nem mondhatjátok el senkinek. Szar, senkiházi alak, ne féljetek tőle, szálljatok szembe vele!
2016. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érintett lányok szülökkel együtt az igazgatohoz a tanárral együtt megbeszélést ha nem vezet sehova rendőrség. Ne féljetek a kirugatástol mert nincs alapja mert semmit se tettetek és caloszinüleg nem is szeretnétek a tesi tanárral semmit. Nálunk is volt egy hasonlo tesitanár annyi h annyira nem volt vadállat és ő össze is tette pár lánnyal amilye volt.
2016. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre csak én mernék lépni az ügyben, az osztálytársaim nem akarnak, pedig nem egyszer próbáltam rábeszélni őket. Az osztályfőnökünknek szólnék a legszívesebben, de azt is tudom hogy nem igazán érdekelné most a családi problémái miatt...

Azért tényleg köszi mindenkinek és megpróbálok lépni valamit...

2016. szept. 13. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Eléggé gyávák vagytok... Végül is, ráértek majd hosszú-hosszú évekkel később beszélni erről, amikor esetleg mondjuk 12. osztály környékén eldurvul a helyzet, és még messzebbre megy, mert látja a pacák, hogy szabadon garázdálkodhat.


Jobb lenne ezt most megelőzni, és bevonni a szüleiteket és a rendőröket ebbe az ügybe. De végül is ti tudjátok, a ti életetek.


Üdv. Dante

2016. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ketten-hárman menjetek be az igazgatóhoz, és jelentsétek!
2016. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!