Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek az egyik tanáromtòl...

Félek az egyik tanáromtòl. Mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

10. osztályba járok, szakközép iskolába, lány vagyok. Van egy tornatanárunk, aki már a suli kezdete òta furcsa dolgokat csinál velünk

Egy példa: Testnevelés òra van, hasizom gyakorlat, alkar támasz. Odajön hozzánk és ráül a hátunkra, ha nem bìrjuk el a sùlyát, (márpedig a lányok főleg nem bìrják), akkor beìrja az elégtelent és megaláz minket különböző szavakkal, mòdszerekkel.

A másik dolog pedig hogy néhány lányra, rám is furcsa kifejezéseket használ, van hogy òra után a szertárba hìv minket hogy segìtsünk elpakolni a labdákat és mikor lehajolunk, a seggünket bámulja .

Volt már többször is hogy magához hùzott , de én akkor kifutottam és ennyiben maradt a dolog.

Szòlni nem merek senkinek mert mindig azzal fenyeget minket, hogy az òrán megbeszélteket vagy feladatokat nem adhatjuk át senkinek, amennyibe igen, az igazgatò a legjobn haverja, bárkit percek alatt kirùgat.

Számomra fontos a jövőm, szeretnék leérettségizni, aztán elhelyezkedni egy jò munkahelyen. De ùgy érzem már nem bìrom elviselni ezt az állandò inzultálást és megalázást...kérlek benneteket hogy segìtsetek, mit tegyünk?



2016. szept. 13. 09:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálunk is volt egy hasonló pedofil tesi tanár.. Szóltam anyukámnak mikor már nem bírtam tovább, ő beszélt az ofőmmel az ofőm pedig az igazgatóval. Rögtön kirúgták és bocsánatért esedeztek.. Szóval mindenképp szólj egy felnőttnek!! Gyorsabban meg tud oldódni ez az ügy mint gondolnád!:)
2016. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!