Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell mindig a másik...

Miért kell mindig a másik embert kritizálni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan meghallom, vagy azt tapasztalom, hogy velem szemben ilyen rosszindulatúak az emberek. Ok nélkül megjegyzéseket tesznek mások külsejére, mélyebb ismeretek nélkül elítélik őket, és rájuk aggatnak mindenféle negatív jelzőt. Csak mert ők úgy ítélik meg.

Egyes emberek szemében valaki azért "utcalány", mert rövidebb szoknyát, nadrágot hord. Miközben ezt megteszi egy családtagjuk, barátjuk is, aki persze nem az, pedig ugyanazt hordja. Az ilyen embereknél minden kerék a helyén van? Vagy ez normális? Miért nem lehet magukkal törődni?


2016. szept. 13. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Miert zavar az teged hogy masok le k.-vaznak a rovid szoknyad miatt ha amugy nem vagy az?
2016. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk méltóságomban sértenek meg? Akkor azt is tűrjék el az emberek, ha leköpik őket, pedig nem k.ák?
2016. szept. 13. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen mindig kell kritizálni a másikat, ha hosszú lenne az lenne a baj. Meg amúgy is ,ha a k**va lennél akkor az ,ha nem akkor meg az, hogy normális teljesen mindegy mit csinálsz utálni kell egymást , mert egyébként megáll az élet. Sőt elég nem csinálnod szó szerint semmit már ezért is utálnak :D És ez komolyan ígyvan mindenért beléd kötnek soha nem leszel elég jó az felejsd is el. De egyébként ,ha már kritizálni kell valamit akkor én ezt a hisztizést kritizálom amit most te is csinálsz (jó nem úgy szerencsére mint a legtöbb csaj), hogy facebookon kiírogatják ,hogy rájuk mennyire irigyek, meg a aki nekem rosszat akar az bekapahatja és ezt naponta 320 szor mintha valami celebek lennének:D még a legutolsó is.


De amúgy ilyenek az emberek, sőt még rosszabbak. 23/f

2016. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez azert furcsa mert mar mindent mondtak ram az evek alatt, de a normalis visszajelzeseken kivul sose ereztem ugy hogy komolyan kellene vennem. Most megis mi van akkor ha valaki ugy gondolja hogy te k.-vagy? Ezzel csak azt mondja el hogy neki ez a velemenye rolad.
2016. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ki akarod pakolni mindened, pakold, ha más emiatt útszélinek gondol, hadd gondoljon, mit zavar ez téged? Mellesleg "Aki kvának áll, az ne csodálkozzon, ha megbsszák" - ha úgy öltözöl mint egy útszéli, annak is fognak nézni, ebben semmi furcsa nincsen. De ha elég nagylány vagy ahhoz hogy ilyen cuccokban mászkálj akkor legyél elég nagylány ahhoz is, hogy letojod ha más ezért megszól vagy lenéz.
2016. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan farmernadrág volt rajtam, mint bárki máson. SEMMIM nem volt kint belőle. 47 fokban mit vegyek fel? Kényszerzubbonyt?

Na most ebből hogy következik, hogy pr.sti vagyok?

2016. szept. 13. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

"Ugyanolyan farmernadrág volt rajtam, mint bárki máson"


Ilyen hosszusagu? [link]

2016. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem következik ez de amúgy ez egyáltalán nem volt egyértelmű a kérdésedből.. Van itt például egy kérdező aki kétnaponta kiteszi az ultragáz mindentkidobós ruházatát és rinyál hogy kvának nézik, a kérdésedből úgy tűnt hasonló a helyzet. A lényeg nem is az h mit veszel fel, hanem ha te jól tudod magadról, hogy nem vagy prosti, akkor mit zavar, ha valami random ember annak néz? Tojni rá, nem lehet mindenkinek megfelelni.
2016. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni nem magadra venni, de az emberek sajnos ilyenek, saját dolgaik és problémáik helyett szeretnek másokon csámcsogni.
2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Szívasd meg őket a nem megfelelő viselkedésük miatt. Ha kritizálják a rövid szoknyád akkor mondd meg nekik főleg mások előtt azt hogy az anyján, lánytestvérén, stb. is pontosan ilyen szoknya van. De ettől még ne ítéljenek meg téged a saját hozzátartozóik alapján. Mivel bizonyára azért gondolhatták hogy utcalány vagy mert a hozzátartozójuk is az a rövid szoknyájukban és az egy számjegyű IQ-jukkal azt hitték hogy aki úgy öltözik ahogy a hozzátartozóik, akkor ők is mind utcalányok.

Ha jól vered őket szavakkal akkor még a csicskáid is lesznek, és akkor energiájukat nem kártékonykodásra fordítják hanem haszonra.

Megmondanám nekik hogy vehetek fel domina ruhát is mert éppen szükség lenne otthon egy házi rabszolgára. És ha jól dolgozik akkor ehet a kutya ételmaradékából és nem kell a hideg kövön aludnia hanem kap egy lábtörlőt is.

Ha számukra nem kellemes következményekkel jár az ha kritizálnak akkor abba fogják hagyni. És még akkor is kussban lesznek ha bugyiban jelennél meg.

2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!