Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan uralkodjak az érzelmeim...

Hogyan uralkodjak az érzelmeim felett, mikor eluralkodik rajtam a düh?

Figyelt kérdés

Millió és egy okot tudnék rá, hogy miért vagyok ennyire temperamentumos. Viszont nem adhatom át magam mindenütt a dühkitöréseknek! De, sokszor úgy érzem, belülről feszítenek szét. Ilyenkor mit tehetnék? Az iskola egy zárt hely. Nem tudok elmenekülni, sem egyedül maradni és a falat őrjöngve ütlegelni. A hideg víz sem segít. Hiába mosom meg az arcom, remegek a frusztrációtól. Nagyon sok negatív dolog történt velem az elmúlt időszakban, pszichiáterhez járok, legutóbb részt vettem egy terápiás foglalkozáson is egy hétre. De... eddig egy módszer sem vált be. Semmilyen relaxációs technika, tízig vagy többig számolás, figyelemelterelés, pozitív gondolatok ismétlése, önmagam nyugtatása, sem a szituációból való kilépés stb... Anno vágtam magam, de már nem akarom többé. Kellemetlen, ha mások is látják. Egy igazi ördögi kör. Én pedig iszonyat könnyen rá tudok szokni valamire, ha az kicsit is lenyugtat. A cigitől gyakran fuldoklom. Az ital pedig lelkileg lehúz, ha egyedül iszok. Legyen az sör vagy cider. A sportot már bevezettem az életembe; biciklivel közlekedem többnyire.

Szóval mi lehetne ilyen esetben a megoldás? Azonnal le kellene nyugodnom. De sosem tudok. Ti mit tennétek a helyembe?



2016. szept. 13. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is es párom is ilyen (zsák a foltját😅) ő rendesen jár boxedzésekre az valamennyire kiveszi az erejét. Mondjuk én magamról mondanám hogy erősebb ezaz érzés. Pl mikor lefagy a telefonom szinte szét harapom vagy földhöz vágom televan fognyommal a telom😅. De ha valaki felidegesít vagy a párom én is a fallal boxolok. Ugxan ezeket érzem amit te pedig lány vagyok. De hálistennek ahogy jön úgy megy csak sajnos olxankor vagy a kezem vagy ami épp a közelembe van az bánja(ajtó,szekrény) egyszer párom kocsija bánta szétrugdostam(itt ő húzott fel). Tudom hogy ez nem normális de ezaz érzés magába kerít és jön az a bizonyos köd. De ilyenkor leülök mély levegőt veszek és azt mondpgatom hogy mindjárt elmúlik.
2017. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!