Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen jogon viselkedik így?

Milyen jogon viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok..nemrég jött egy új lány a suliba és folyton beszólogat,azt képzeli hogy ő az atyaúristen:D régebben azt hittem hogy csak nekem (mert goth vagyok, esetleg ez szúrhatja a szemét) de az egész osztályomat cseszteti pl hogy csak úgy odakiabál hogy "a ku**a szátokat,takarodjatok arrébb,viselkedjetek már" és még én vagyok a "nagypofájú kis takony" ha mondom hogy legyen szíves befogni a pofáját...idáig nem foglalkoztam vele de már annyira zavar...1- 2 évvel idősebb csak és olyan szinten lenéz minket hogy az hihetetlen..bocsi ha hosszúra sikeredett csak ideges vagyok

15/L



2016. szept. 14. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9#

Amikor kirakta a kérdést, akkor még kint volt a neve. Ugyanaz a keresztnév, mint tegnap, csak akkor 2 db "q" volt a végén, most egy számsor. Kicsit érdekes egybeesés.

Érdekes módon ugyanez a történet volt leírva, csak ott a "másik" csaj volt felháborodva, hogy hogy mer visszaszólni neki a goth csaj. Ami még érdekesebb, hogy tegnap a "másik" lány szintén nagypofájú takony jelzőkkel illette a goth csajt.

Ugyanaz a stílus, ugyanaz a szóhasználat, ugyanazok a helyesírási hibák. Kicsit sok az egybeesés ahhoz, hogy véletlen legyen.

De biztos nem adtak elég házit, hogy unatkozik ezért trollkérdéseket írogat ki.

2016. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egész pontosan mi volt a neve a tegnapi akárkinek? Mostmár érdekel (egyébként meg nem hinném hogy olyan nagyon helytelenül írok) de tessék akkor kiteszem a nevem és kivancsi vagyok hogy a másik mi..
2016. szept. 14. 21:44
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Nem mintha te nem lennél fent több néven. "Parazst fehér lovon, paraszt fekete lovon, pa'raszt fehér lovon, hadd ne folytassam..."


Simán lehet, hogy a nagyszájú lány is fent van az oldalon, és ő is feltett egy kérdést a saját szemszögéből. De kérlek linkeld már be a másik kérdést, amit szerinted ugyanez a kérdező rakott fel.

2016. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele tudom nem könnyű annàl szarabb érzés nincs ha pofàzik és levegőnek nézitek !
2016. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!