Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközösített tanuló az,...

Kiközösített tanuló az, akinek nincs legalább egy stabil (kortárs) kapcsolata az osztályban senkivel. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
És nem azért, mert ő nem szeretné.
2016. szept. 16. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az. De ez változhat.Te is változhatsz. Bár nem írtad, hogy középiskolába vagy általánosba jársz-e.
2016. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én most perpill "csak" kutatom a témát, nem jelenlegi értintettségből írtam, habár voltam az még iskoláskoromban


de akkor ez a leírás, megfelel a kiközösített fogalmának?

2016. szept. 16. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Az is lehet, hogy 2-en az osztályból egymással jóban vannak, de a többiek kiközösítik mindkettőt. Viszont az is lehet, hogy valaki csak simán nem barátkozik egyik osztálytársával se, de nincs is rossz kapcsolatban velük, elvannak egymás mellett, ő meg kevésbé kiközösített. Tehát nem lehet matematikailag megállapítani, hogy X barát és Y olyan ember, aki nem kedvel kell a kiközösítettséghez.


Amúgy nézd meg Az osztály c. észt filmet, erről szól.

2016. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem , ez még nem az szimplán lehet elvan egyedül vagy csak félénk.

A kiközösítettség az amikor nem veszik be a közös programokba , levegőnek nézik,nem hívják el csak őt az osztályból stb. nem tekintik a közösség részének magyarán..

2016. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmilyen kapcsolatom velük. Nem szerettem velük beszélgetni, fárasztottak. Volt hogy hívtak beszélgetni, de nem mentem. Tehát inkább én vonultam vissza, mintsem ők közösítettek volna ki. Tudták, hogy nem igazán szeretek a közelükbe lenni, ezért egyfolytában oda jöttek hozzám, rám szálltak, mindig én voltam a téma, pedig meg sem szólaltam. Basszus! Ha egyszerűen szartak volna rám, az lett volna a mennyország! Saját magam saját megfontolásból nem mentem oda hozzájuk, és nem azért, mert féltem volna tőlük. Nem féltem én senkitől, csak egyszerűen én magam döntöttem úgy, hogy külön leszek a többiektől. Jól is tettem, mert amit egymással műveltek, azt egyszerűen nem tudtam volna elviselni. Büszke vagyok magamra, mert az elviselhetőbb utat választottam!
2016. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez meg szimplán különcködés amit az utolsó leírt..
2016. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, számomra így volt jobb!! Nem fogok olyanokkal haverkodni, akik a szemét viselkedésük miatt nem szimpatikusak nekem! Nem fogok lesüllyedni az ő szintjükre, és az nem különcködés, ha én döntöm el, hogy kivel barátkozzak! te úgy látszik az a fajta vagy, aki a sátánnal is haverkodna, ha vele lenne egy teremben! Inkább meghalok, minthogy ok nélkül szemétkedő, rendkívül gonosz emberekkel barátkozzak, és jópofizzak nekik. Még csak közös témánk sem volt. Mégis mit vársz tőlem? Miért legyek birka, mint a többiek, akik képesek velük lenni egész nap, amikor tök szar a társaságuk? Mond már meg, hogy szemét emberekkel miért kéne barátkoznom?!!!!
2016. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj egyetértek , részben én is ilyen vagyok, de aki a többségtől nagyon eltérően viselkedik az különc ha tetszik ha nem:P

am biztos találtál hozzád hasonlókat is (sose add fel önmagad senki miatt) nem mindenki egyforma vagy ha igen jobban jártál nálunk azért több társaság volt persze megvolt a közös összhang is de nekem jó osztályom volt szerencsére .

2016. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de ha van pár nagymenő aki játssza az agyán meg flegmázik lenézi a másikat az a menő ha másokat kibeszélnek akk jobb külön utakon járni, bár ott előbb utóbb úgyis kiközösítik az embert.
2016. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!