Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiküldhet egy tanár óráról...

Kiküldhet egy tanár óráról azért, mert nem tetszik neki a füzetem vonalazása?

Figyelt kérdés

Van egy tanár az iskolában, akinek lehetetlen megfelelni, mert még a szarba is képes belekötni, legutóbb pl. közölte, hogy az ő tantárgyán csak franciakockás füzetet lehet használni. De én francia kockásba nem tudok normálisan irni, meg nem is tudok benne szép táblázatokat rajzolni, mert nem lesz szimmetrikus..(És az óráján általában táblázatokba irjuk az adatokat, stb, és szeretném, ha szép és rendezett lenne a jegyzőkönyvem..) Meg már egyébként is, mielőtt elkezdődött az iskola, vettem annyi füzetet, hogy pont elég legyen minden tantárgyra és be is fedtem őket és minden boritóhoz külön hozzá passzoló vignettát vettem XD És most teljesen bekavarna, ha vennem kéne egy új füzetet és azon egy teljesen más boritó lenne meg más vignetta, mint a többin. Szóval csak a baj van a francia kockás füzettel, egyébként meg nem is értem, miért nem tök mindegy, hogy most négyzetek vagy téglalapok vannak a füzetben, amibe irok?...És ma pont volt órám ezzel a tanárral és közölte, hogy be se menjek következő órára, ha nem szerzek egy új füzetet(francia kockásat), vagy nem lesz hajlandó leosztályozni az órai munkáimat..

Szerintetek tényleg joga van emiatt kiküldeni az óráról? Vagy mondhatja pl. azt, hogy nem ad jegyet a munkámra a füzetem kockái miatt? :D


2016. szept. 16. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
7. hozzászóló, megkérdezhetem, hol tanít(asz)? Csak mert akkor kihagynám azt az egyetemnek azt a karját a felvételi listából.
2016. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 GMPazsa válasza:
0%
Amennyiben egy bizonyos korhatár alatt vagy (asszem 16 év) akkor nem küldhet ki, mert nem hagyhat felügyelet nélkül tudtommal, a kockáit meg hagyd a fenébe, és mondd meg neki, hogy te fogod eldönteni hogy milyen füzetbe írsz addig ameddig az megfelel a célnak.
2017. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!