Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy oldjam meg?

Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárommal van "problémám".Egyetemista vagyok,van egy tanár aki több tárgyat tanít,több óránk van vele.

Az vele a gondom,hogy nem merek,nem bírok ránézni.Mikor az első óránk volt vele,akkor ez még nem volt,tudtam rá figyelni,válaszolni neki,meg minden.Amúgy ismertem már az egyetem előtt is,nem sokat beszéltünk,nem erről van szó,de egyszer-kétszer azért igen.Első óránkon csak annyit éreztem hogy mivel ismeri a képességeimet,segíteni próbál,kérdezget.De a második óránktól kezdve már nem merek ránézni.Nem ő maga zavar,vagy nem vagyok belé szerelmes.Inkább ahogy néz..és amiatt nem bírok sokáig ránézni.És az a baj hogy ha nem nézek rá egy tanárra mikor magyaráz,az hogy néz már ki.És mindegyikőnkre szokott nézni,van hogy úgy csinálta hogy rámnézett,aztán még valakire,aztán megint rám.Meg,néha olyan mintha nekem magyarázna.Na nem mindig,de előfordult már.


Kétlem hogy tetszenek neki és azért,valószínű csak az hogy ismeri a képességeimet,így próbál nagyon segíteni,meg meggyőződni róla hogy mindent értek,meg figyelek.

De én meg nem nagyon merek ránézni.Emiatt amúgy nem is tudom neki megmutatni mit tudok. :( Nem tudok úgy dolgozni az óráján ahogy kellene.


Mit csináljak?Szeretném hogy lássa mit tudok,szeretnék tanulni tőle,nem szeretném hogy hülyén nézzen ki az egész,vagy mások is észrevegyék.



2016. szept. 21. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Amugy nem mereget

De legtobbszor nem a kerdesemre valaszoltatok.


Bar a lampalazas valaszt es az utolsot koszonom

Legfeljebb nem nezek ra


De amzgy ez sem tokeletes mert mindenkire nez..meg harkal,ilEsmi.es ha sokszor latja h nem nezek ra az se jo:/ azt hiszi nem erdekel az oraja vagy bajom van vele

2016. szept. 22. 20:11
 12/12 A kérdező kommentje:
*jarkal
2016. szept. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!