Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak mindig az...

Miért utálnak mindig az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Általánosban is végig cseszegettek, meg most is 4 éve. Nem értem, miért, iskolán kivül sok mindenkivel jóba vagyok, szóval annyira gáz csak nem lehetek..De akikkel osztálytársak leszünk, azok mindig megutálnak.

Mondjuk igaz, hogy sok ember között félénk vagyok, de más csendes embereket nem piszkálnak, csak engem. Pedig ha hozzám szólnak, normális vagyok velük, nem vagyok bunkó, nem kavarok senki háta mögött, vannak is az osztályban emberek, akikkel jóba vagyok. De a többiek valamiért gyűlölnek, folyton kibeszélnek, meg szemétségeket mondanak nekem..

Szerintetek miért látnak másképp mások, mint az osztálytársaim? 18L


2016. szept. 10. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos...tudod van korosztály is...az enyémben pl én 15vagyok...itt cigiznek isznak bunkok flegmák 99%uk és normálist nem találok...gondolom 18éves embereknek már éretebbnek értelmesebbnek és okosabbaknak kéne lenniük ugyhogy tényleg nem értem...te már ismerkedős oldalakhoz pl ahol van megyei szürés vagy valami már elég idős vagy...találj normális emberekre...az én korosztályomban sose találok...kb olyan ez...fuu mihez hasonlitsam...de normális emberek sehol...és nagyon ritka a normális....egyszerüen nem lehet kiszürni belölük kb hogy ki jofej ki nem...kimutatják a foguk fehérjét...aztán ottvan...18évesek is vannak bunkok és éretlenek.....egy 10éves lehet 18éves szintjén de forditva is....nem jo helyre mentel....én is rossz helyen találtam magam.....azért utálnak mert nincs kit kinézniük és a mindennapjaikban ez is szerepel...tipikus h*lyék....
2016. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert valamiben mas vagy, mint ok. Altalaban ez szokott lenni a gond. Lehet mert nem egy nagy pofaju atlag kislany vagy.
2016. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Valószínűleg az lehet a dologban amit az előttem szóló is írt nem az átlagos ma fiatalt testesíted meg, ami egyáltalán nem baj, lehet hogy te szimplán jobb tanuló vagy mint ők vagy egyszerűbb ruhákat hordasz stb. A mai fiatalok már csak ilyenek sajnos nem tudsz mit tenni velük (tapasztalatból mondom 22F) mikor középiskolás voltam engem is cseszegettek az első két évben pedig nem sok okuk volt rá azon kívül hogy tanultam normálisan és nem pofáztam vissza a tanárnak ,mert amúgy egyáltalán nem vagyok visszahúzódó és nem is tartom magam a legszorgalmasabb és legjobb magatartású diáknak de tudom hol van egy határ és sokaknak ez nem tetszett.Ha eljutsz az egyetemre majd meglátod egészen más világ! A középiskolás évek már csak ilyenek! :/ kitartás ne foglalkozz velük! ;)
2016. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!