Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan reagálnátok az...

Ti hogyan reagálnátok az ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Rendszerint mindig láthatatlan vagyok.

Tehát nem az a típus akibe belekötnek, hogy milyen csendes meg milyen nyomorék, hanem aki tényleg olyan mintha ott se lenne.

Igazából hozzászoktam és valamilyen szinten tudom is értékelni ezt a dolgot, mert szeretek egyedül, nyugalomban lenni, a maroknyi haverjaim számára pedig nem vagyok láthatatlan, szóval legtöbbször minden okés..


Viszont hébe-hóba vannak olyan szituációk amikor igen feltudom húzni magam azon, hogy tényleg ennyire nem vesznek figyelembe..

Most például a média faktos facebookos csoportba felejtettek el bevenni, miközben médián még valamilyen szinten aktív is vagyok, mert érdekel a dolog, de a csaj, aki csinálta a csoportot valahogy valamiért engem elfelejtett bevenni a csoportba és ez senkinek nem tűnt fel (4 nap után kérdeztem rá egy másik osztálytársamra, aki utána bevett)..


Ez nem olyan durva dolog, de mivel már nagyon sokadjára történik ehhez hasonló, ezért már alapból ridegen állok az új emberekhez, és ha velük kapcsolatban is történik valami ehhez hasonló, akkor onnantól kezdve nem tudok (és nem is akarok) velük udvarias/jófej/érdeklődő lenni.


16/F


Ti ilyen esetekben megbocsájtotok az 'elkövetőnek' vagy csak simán átléptek a dolgon azzal nyugtázva, hogy 'biztos csak véletlen felejtett ki'?


2016. szept. 26. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az illető (aki kifejelt ebből-abból) nem tartozik azon ismerőseid közé, a "maroknyi haverjaid" közé, akik tényleg barátkoznak veled, akkor vagy tényleg véletlen, vagy szándékos, viszont csak azért, mert azt hiszi, hogy nem szeretnél részt venni az adott dologban.


"Ti ilyen esetekben megbocsájtotok az 'elkövetőnek' vagy csak simán átléptek a dolgon azzal nyugtázva, hogy 'biztos csak véletlen felejtett ki'?"


Ha ezért haragszol, akkor mit tennél, ha valaki 4 évig tönkretenné az életed? Könyörgöm, kifelejtett a csoportból... nagy dolog. Bevettek a csoportba, tehát már nincs gond. Becsüld meg őket, nem követtek el ellened semmit. Kívánom, hogy ennél nagyobb problémád ne legyen. Bár valószínű lesz. Egy-két kötekedőbb kolléga után visszasírnád ezeket az éveket, pedig még azok se lennének sehol az én volt osztálytársaimhoz képest.


"Ti ilyen esetekben megbocsájtotok az 'elkövetőnek"


Én nem is haragudnék rá emiatt. Mindig becsüld meg a rendes embereket, mert aki nem az, az akkor sem lesz az, ha a haverod.

2016. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Mosolyogj a világra, és visszamosolyog Rád!"
2016. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!