Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell ilyen aljas módon...

Miért kell ilyen aljas módon bántani valakit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új osztályban vagyok szeptembertől és nagyon jó az osztály. Felkeltette az érdeklődésemet egy fiú , nem tetszik nekem , csak olyan fura. A haverjaival nap mint nap hülyéskednek , sosem láttam még szomorúnak . De ma matek tanár felküldte krétáért , behozta. És egy ilyen ki ha én nem kis hülye rib..c , beszólt neki hogy itt a fogyatékos . Ő csak nevetett ezen . A lány pedig tovább provokálta , majd elkezdte szídni az apját. A gyerek felállt és üvöltött , a lány pedig csak bele nevetett a képébe . A fiú mondta hogy az isten b... Meg . Nagyon dühös volt , én csak a szemeit néztem amiből áradt a szomorúság. Majd mondta neki a tanár hogy sétáljon egyet. És a tanár is elismerte hogy a lány idegesítette fel . Szünetben megkérdeztem a barátját hogy miért kapta így fel a vizet . Azért mert amikor 3 éves volt , az apja felakasztotta magát a házban és a fiú talált rá. Ezek után kérdezem én , miért ilyen aljas sok ember ?
2016. okt. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszor pont azok bántják a másikat akiknél nincs minden rendben, hogy a sajat nyomorúságukat elnyomják azzal hogy mást szekálnak.

Vagy csak feltünési viszketegség

Ezzel akar kitünni, hogy "menő" legyen

Közben lehet hogy neki is lelki sebei vannak

"És ne csak én szenvedjek" alapon csinálja.

2016. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lány nyilvánvalóan élvezi, ha lelkileg terrorizálhat másokat. Biztos megvan annak is az oka, hogy miért lett ő maga ilyen, de ez a leírtakból nyilván nem derül ki.


Ha szimpatikus neked a fiú, akkor odamehetsz hozzá és megmondhatod neki, hogy szerinted nagyon szemét volt a lány és reméled, hogy már nincs annyira felzaklatva. Valószínűleg jól fog neki esni.


Az ilyen helyzeteket egyébként úgy lehet a legjobban kezelni, ha minél többen állnak ki a megtámadott fél mellett. Ha az agresszor azt érzi, hogy egyedül maradt és senki nem nevet a beszólásán, akkor vissza fog vonulni.

2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aljas görény volt ez a lány, a fiú helyében én lekevertem volna egy óriási pofont neki, hogy letöröljem a gúnyos vigyort a gonosz pofájáról.
2016. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Az említett lány egy mocskos idióta. Az ilyet kéne felakasztani.
2016. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert sok a buta és érzéketlen ember. Engem nem nagyon érdekel, hogy milyen lelki nyomor miatt lesz valaki ilyen. Másnak is vannak problémái ugyanúgy, mégsem azzal kompenzál, hogy bántja a körülötte élőket.
2016. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ez az. Igaza van az előttem szólónak. Mindenkinek van kisebb-nagyobb problémája, de érdekes módon csak néhány ember lesz ilyen egoista, és próbál másokat szekálni, h leplezze a sajátját.
2016. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!