Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A beszédhibásokat általában...

A beszédhibásokat általában bántani szokták az iskolában?

Figyelt kérdés
és az olyanokat is akik "mások" például nagyon csendes, szorongós?
2016. júl. 27. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy ha nem is bántják csak piszkálják, szugerálják
2016. júl. 27. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem bántják, nem piszkálják őket emiatt, de nekem az a személyes tapasztalatom, hogy sokkal kevésbé foglalkoznak, beszélgetnek velük. Leginkább levegőnek nézik őket, persze ez nagymértékben függ attól is, hogy milyen beszédhibája van az illetőnek.
2016. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eznemlényeges ***** válasza:
42%
Igen bánták, szidják őket, a csendesebbek pedig főleg.
2016. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém raccsolt kiskorában és két évig piszkálták vele, folyton sírt miatta, majd szüleim azt tanácsolták neki: "Nevess velük, ne lássák rajtad, hogy bánt." Először nem fogadta meg, majd végül valahogy mégis sikerült neki. Negyediktől többet nem hozták fel neki a dolgot, és azóta sem. :)
2016. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eznemlényeges ***** válasza:
73%
Engem egész felsőbe szivattak, s hiába "nem törődtem velük", nem hagyták abba
2016. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általánosban talán, középiskolában csak a rosszabb helyeken.
2016. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, gratulálok a szüleidnek, nemhogy a beszédhibát próbálták volna megszüntetni (ha nem szervi az oka), hanem inkább ne figyeljen oda rá a tesód...okos...
2016. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem sz, s, cs, ty, zs hangok kiejtése kicsit nehezebb, de nem vészes, tanár is leszégyenített már sokszor meg a többiek is piszkáltak, sőt olyan is volt h bulin megszólt egy pasi... szóval rossz érzés :/ viszont nem nagy méretű hibám van
2016. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!